Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 5313
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: LOT promuje Aglomerację

Wtorek, 19 stycznia 2021, 12:32
Aktualizacja: 14:53
Autor: red
Wałbrzych/REGION: LOT promuje Aglomerację
Fot. użyczone
Lokalna Organizacja Turystyczna Aglomeracji Wałbrzyskiej zaprezentowała wydane ostatnio materiały promocyjne. Są to polsko–angielski przewodnik oraz mapy na których zaznaczono i opisano wieże widokowe oraz atrakcje dla dzieci dostępne na terenie Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Obie mapy są dwustronne i nawiązują swoją stylistyką do wydanych w 2019 roku map prezentujących hotele i lokalne gastronomiczne na terenie AW. Tym razem przyszedł czas prezentację licznych wież widokowych obecnych na terenie Aglomeracji. Najbardziej spektakularne z nich zostały wybudowane w ostatnich latach na Borowej i Trójgarbie. Wśród szesnastu wymienionych, a na odwrocie mapy także szczegółowo opisanych i zilustrowanych fotografią obiektów znalazły się także znane budowle historyczne jak Wieża Anny w Szczawnie-Zdroju czy wieża widokowa na Chełmcu.

Druga mapka pokazuje obecne na terenie Aglomeracji Wałbrzyskiej atrakcje dla dzieci. Na planie znalazło się aż 26 różnych miejsc, m.in. centra kultury, muzea, zabytki, obiekty sportowe i rekreacyjne.

Nowej, uaktualnionej edycji doczekał się także wydany tym razem w wersji polsko-angielskiej przewodnik nt. wycieczek tematycznych w Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Mapki zostały wydrukowane w nakładzie 5 tyś sztuk, natomiast przewodnik w 2,5 tysiącach egzemplarzy. Wszystkie materiały promocyjne jak i videospoty są też stale dostępne do pobrania na stronie www.lotaw.pl. Strona ta zawiera także dużo treści turystycznych nt. atrakcji LOT AW w języku czeskim.

Twoja reakcja na artykuł?

10
67%
Cieszy
2
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
2
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group