Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 6046
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Lubiński nie będzie kandydował na prezydenta Wałbrzycha

Czwartek, 28 lipca 2022, 7:16
Autor: PAW
Wałbrzych: Lubiński nie będzie kandydował na prezydenta Wałbrzycha
Fot. print screen
Mirosław Lubiński w programie "Sejmik na ostro" odniósł się do plotek związanych z jego zamiarem kandydowania na stanowisko prezydenta Wałbrzycha.
- Ta plotka powraca co jakiś czas - mówi Lubiński. - Startowałem na to stanowisko przed 10 laty w słynnych wyborach i byłem o włos od tej prezydentury, ale wybory zostały sfałszowane, co potwierdził sąd. Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi i nie zamierzam kandydować na prezydenta Wałbrzycha. Roman Szełemej jest dobrym gospodarzem i doceniam go, choć oczywiście nie ze wszystkimi jego decyzjami się zgadzam.

Mirosław Lubiński nie zamierza jednak wycofywać się z pracy w samorządzie, ale na ponad rok przed wyborami samorządowymi nie chce mówić o szczegółach swojej przyszłości i planach związanych z polityką samorządową. Prawdopodobny jest jednak jego start w wyborach do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, ale nie wiadomo, z jakiej listy partyjnej. Polityk rozważa również ewentualny start do Senatu, bowiem w przeszłości był już Senatorem, ale na razie za wcześnie, by podejmować ostateczne i wiążące decyzje.

Twoja reakcja na artykuł?

40
36%
Cieszy
35
31%
Hahaha
6
5%
Nudzi
3
3%
Smuci
4
4%
Złości
24
21%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group