Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 1979
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ma wiele na sumieniu

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Środa, 10 marca 2010, 12:48
Aktualizacja: 12:49
Autor: red
Policjanci z Boguszowa–Gorc w pościgu zatrzymali 20–letniego mężczyznę, który włamał się do sklepu w centrum miasta. Okazuje się, że w ostatnim okresie mężczyzna popełnił kilka innych przestępstw.

8 marca policjanci zatrzymali po pościgu 20-letniego mężczyznę podejrzewanego o to, że 6 stycznia tego roku napadł na 73-letniego kioskarza i ukradł mu różne przedmioty o wartości ponad 1000 złotych.

Funkcjonariusze udowodnili ponadto 20-latkowi, że jest on sprawcą dwukrotnego włamania do sklepu w centrum Boguszowa. Młodzieniec przyznał się do zarzucanych mu czynów i ze szczegółami opowiedział śledczym o przebiegu poszczególnych włamań. Okazuje się, że za każdym razem gubił go alkohol. Włamywał się bowiem zawsze będąc pod wpływem alkoholu.

Do sklepu w centrum Boguszowa włamał się 25 stycznia i 2 lutego. 2 lutego włamał się, bo jak stwierdził, miał ważny powód. Otóż 20-latek obiecał koleżance, że zorganizuje dla niej urodzinową imprezę. Nie miał jednak pieniędzy na ten cel i dlatego postanowił ukraść alkohol, papierosy i napoje.

Mężczyzna może najbliższe lata spędzić za kratami, bowiem jest dobrze znany stróżom prawa, gdyż w niedalekiej przeszłości był już karany za podobne przestępstwa.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group