Niedziela, 14 czerwca
13°C Jelenia Góra
reklamy

Magia Japonii

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Mieszkańcy gminy Mieroszów mieli ogromną przyjemność gościć w swoich progach wspaniałe japońskie małżeństwo Atsuko i Kyioshi Seta.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Kwitną wiśnie" - święto kultury japońskiej w powiecie wałbrzyskim i zostało zorganizowane przez Fundację Via Salutis. Atsuko Seta przedstawiła chwile z japońskiego życia, zwyczajów i kultury. Uczestnicy spotkania obejrzeli również prawdziwe japońskie kimona, nawet można je było przymierzyć. Wzruszającym momentem było odśpiewanie hymnu japońskiego przez Atsuko. Widzowie poczuli jej miłość, tęsknotę i szacunek dla Kraju Kwitnącej Wiśni.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka