Wtorek, 24 listopada
Imieniny: Flory, Jana, Emmy
Czytających: 1718
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Maleo Reggae Rockers w 9 Fali – BILETY DO WYGRANIA

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 16 lutego 2010, 14:25
Aktualizacja: Poniedziałek, 22 lutego 2010, 10:29
Autor: red
Fot. organizatorzy
Już w sobotę 20 lutego o godzinie 21.00 w wałbrzyskiej Tawernie Muzycznej 9 Fala zaprezentuje się Maleo Reggae Rockers. Dla naszych czytelników mamy dwa bilety na ten koncert.

Latem 2009 ukazała się trzecie płyta zespołu Maleo Reggae Rockers „Addis Abeba”. W języku amharskim słowo to oznacza Nowy Kwiat. I taka właśnie jest ta płyta - coś co kwitło, nabierało kolorów, rosło w siłę, aż wreszcie eksplodowało zupełnie nową jakością.
Praca nad albumem trwała prawie trzy lata. Był to okres intensywnego działania zespołu. Mnóstwo koncertów zagranych w Polsce i za granicami, udział w różnych przedsięwzięciach muzycznych. Wszystkim tym działaniom przyświecał jeden cel – zebranie pomysłów, doświadczenie czegoś nowego.
Kiedy duża część materiału była już zarejestrowana, przyszło zupełnie nowe. Maleo pod koniec 2008 roku udał się w miesięczną podróż po Afryce. To co tam przeżył, co zobaczył, dało mu kompletnie inne spojrzenie na świat. Wszystkie te doświadczenia dały nową jakość muzyce, miały duży wpływ na warstwę tekstową oraz nadały inny rytm powstawania płyty Addis Abeba.

Na płycie są goście: zespół Eastwest Rockers doskonale poczuł klimat piosenki Reggae Radio i nadał jej odpowiedniego kolorytu. Za to Michael Black, z którym Maleo RR mieli przyjemność współpracować wcześniej, doskonale sprawdził się w piosence Put Your Guns Down.

Maleo Reggae Rockers to potężna dawka muzyki reggae i pozytywnych wibracji. To potężna maszyna koncertowa, którą tworzą wspaniali ludzie.

Zapraszamy do rezerwacji biletów pod numerami telefonów: 602 174 610, 508 113 633.

Mamy dla naszych czytelników dwa bilety wstępu na ten koncert. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy płyta „Addis Abeba” jest trzecią w kolekcji zespołu Maleo Reggae Rockers?

Wystarczy wysłać sms na numer 7116 i w treści wpisać: PT.KONW:MA.TAK lub PT.KONW:MA.NIE

Odpowiedzi na pytanie należy wysłać do piątku 19 lutego i godziny 20.00. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się telefonicznie.

Cena sms 1 zł + VAT (1,22 zł).

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group