Poniedziałek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 1619
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Maraton Zumby na charytatywny cel, czyli gorący miesiąc dla PCK

Środa, 30 września 2015, 13:44
Aktualizacja: 15:30
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Maraton Zumby na charytatywny cel, czyli gorący miesiąc dla PCK
Fot. organizatorzy
Polski Czerwony Krzyż w Wałbrzychu zapowiada na październik szereg imprez i wydarzeń i zachęca do uczestnictwa.

Już w sobotę 3 października PCK organizuje Maraton Zumby. To impreza charytatywna, której beneficjentką jest 3,5-letnia Weronika Karpińska, dziewczynka chora na zespół Retta. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, w godzinach 15:00-18:00 w Centrum Sportowo- Konferencyjnym w TMMP(Fabryka Toyoty), przy ul. Uczniowskiej 26. Podczas tego wydarzenia przeprowadzona zostanie kwesta na rzecz wsparcia leczenia Weroniki.

Kolejnym wydarzeniem będzie wizyta lekarzy stomatologów w Zespole Szkół Integracyjnych nr 26 w Wałbrzychu, którzy w dniach 8-9 października w ramach ogólnopolskiej akcji „Chrońmy dziecięce uśmiechy", wykonają badania i przeglądy stomatologiczne u wszystkich uczniów, począwszy od klas zerowych do klas szóstych. Badaniem objętych będzie około 630 dzieci.

16 października Publiczne Gimnazjum nr 1, Delegatura Polskiego Czerwonego Krzyża w Wałbrzychu oraz WOŚP, z okazji Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca, współuczestniczą w ogólnopolskiej akcji bicia rekordu ilości uczestników, biorących udział w resuscytacji i przywracaniu akcji serca.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group