Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 3747
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Marihuana i amfetamina

Środa, 31 marca 2021, 6:46
Autor: red
Wałbrzych: Marihuana i amfetamina
Fot. KMP Wałbrzych
Tylko podczas ostatnich dwóch dni kolejne cztery osoby zatrzymali za posiadanie amfetaminy lub marihuany wałbrzyscy policjanci.

28 marca po północy ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu funkcjonariusze prewencji pierwszego komisariatu zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy, którym kierował 18-latek. W trakcie wykonywanych czynności policjanci znaleźli przy młodym wałbrzyszaninie narkotyki w postaci marihuany. Jako że istniało uzasadnione podejrzenie, że mężczyzna kierował pojazdem pod wpływem tych środków odurzających, mundurowi zlecili w placówce medycznej pobranie od 18-latka krwi do badań laboratoryjnych. Tego samego dnia, ale o godzinie 19:30, patrol prewencji drugiego komisariatu legitymował przy ul. Długiej w Wałbrzychu 26-latka. Mężczyzna ten posiadał przy sobie środki psychotropowe w postaci amfetaminy.

Przedwczoraj tuż po północy w ręce funkcjonariuszy prewencji Komisariatu Policji I w Wałbrzychu wpadł natomiast 41-letni wałbrzyszanin. W trakcie czynności mundurowi znaleźli u mieszkańca naszego miasta substancję psychotropową w postaci amfetaminy. Policjanci ustalili, że podejrzany jest poszukiwany dwoma listami gończymi za popełnione wcześniej przestępstwa narkotykowe, dlatego też ostatecznie przewieźli go do aresztu śledczego, skąd zostanie przetransportowany do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe półtora roku. Narkotyki w postaci amfetaminy – w poniedziałek przed godziną 8:00 - znaleźli jeszcze przy 27-latku inni policjanci drugiego komisariatu.

Teraz czterem zatrzymanym mężczyznom za posiadanie środków psychotropowych lub odurzających może grozić kara pozbawienia wolności do lat 3. O losie podejrzanych zadecyduje sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
2
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group