Wtorek, 21 marca
Imieniny: Benedykta, Lubomira
Czytających: 5509
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Marihuana w słoiku

Niedziela, 13 grudnia 2020, 6:37
Autor: red
Wałbrzych: Marihuana w słoiku
Fot. KMP Wałbrzych
Słoik ze sporą ilością narkotyków w postaci marihuany znaleźli i zabezpieczyli w minioną środę w jednym z mieszkań policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu ustalili, że wałbrzyszanin w swoim mieszkaniu przy ul. Palisadowej przechowuje spore ilości narkotyków. Podczas przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli słoik ze środkami odurzającymi w postaci marihuany, z których można było wykonać blisko 200 porcji handlowych tych narkotyków.

W trakcie dalszych czynności dochodzeniowo-śledczych z zatrzymanym policjanci kryminalni pierwszego komisariatu i wałbrzyskiej komendy udowodnili 42-latkowi także wielokrotną sprzedaż narkotyków innym osobom oraz uprawę konopi innych niż włókniste.

Podejrzany stanie teraz przed sądem. Za posiadanie marihuany, handel tymi środkami odurzającymi oraz uprawę konopi indyjskich wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii może trafić za kraty więzienia na 10 lat. Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu zastosował w stosunku do mężczyzny środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego.

Twoja reakcja na artykuł?

2
25%
Cieszy
3
38%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
25%
Smuci
0
0%
Złości
1
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group