Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 2054
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marta Haruk z Wałbrzycha została Miss Polonia Dolnego Śląska

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 4 lipca 2010, 15:00
Aktualizacja: 16:49
Autor: red
Marta Haruk
Fot. regional.pl
Wielki sukces 19 – letniej Marty Haruk. W Legnicy nie miała sobie równych i zdobyła tytuł najpiękniejszej dziewczyny Dolnego Śląska.

Noc 3 lipca 2010 roku z pewnością na długo zostanie w pamięci Marty Haruk.

Jeszcze przed finałem dolnośląskim, mówiła portalowi regional.pl, że udział w wyborach traktuje jako kolejne wyzwanie, a także jako zabawę. Wczoraj przyniosła ona prawdziwe łzy szczęścia, zachwyt jury i rodziny, która licznie pojawiła się legnickim teatrze. Maturzystka z Wałbrzycha pokonała 11 najpiękniejszych dziewczyn z Dolnego Śląska.

I wicemiss została Patrycja Nizioł, tytuł drugiej wicemiss przypadł w udziale Alicji Piaseckiej. Miss publiczności została natomiast Aleksandra Tomala. Galę w Legnicy poprowadził prezenter Tomasz Kamel, a jedną z gwiazd muzycznych wieczoru była doskonale przyjęta Ewa Farna. Organizatorem uroczystej gali była agencja Dami Media, producent TV Dami Legnica. Partnerem wyborów był Tauron ekoenergia.

Warto przypomnieć, że Marta Haruk wcześniej – konkretnie pod koniec maja – zdobyła tytuł Miss Polonia Regionu Wałbrzyskiego na gali w Szczawnie – Zdroju. To właśnie burmistrz uzdrowiska, Tadeusz Wlaźlak, bardzo mocno wsparł organizację regionalnego finału. Podobnie chociażby jak Świebodzice, zresztą to już tradycja, że dolnośląskie miasta, które organizują finały – na przykład Legnica, Jelenia Góra – bardzo mocno wspierają zarówno laureatki, jak i organizatorów.

Niechlubnym wyjątkiem w skali województwa jest tutaj niestety Wałbrzych.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group