Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 3368
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Maski i testy

Wtorek, 19 maja 2020, 13:28
Aktualizacja: Środa, 20 maja 2020, 7:52
Autor: red
powiat wałbrzyski: Maski i testy
Fot. Ziemia Wałbrzyska
Dziś firma BISAF z Wrocławia, producent półmasek ochronnych o wysokim poziomie filtracji, pozostawiła dla seniorów 70+ certyfikowane maski z prośbą o umożliwienie "poczęstowania się bezpieczeństwem".

- Bardzo dziękujemy i prosimy Was - jeśli jesteście na spacerze drodzy seniorzy - odwiedźcie nasze Starostwo, gdzie będziecie mogli wziąć dla siebie nową maseczkę. Dziękujemy za ten szczodry gest BISAF - informuje Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu.

Tymczasem Gmina Czarny Bór dziękuje Staroście Wałbrzyskiemu Krzysztofowi Kwiatkowskiemu za przekazanie 140 sztuk testów do przeprowadzenia badań na obecność Covid-19. Badania zostały wykonane m.in. pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej i Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnym Borze oraz funkcjonariuszom policji z Powiatu Wałbrzyskiego.
- Testom zostały poddane m.in. pracownice gminnego przedszkola. Mamy pewność, że najmłodsi mieszkańcy gminy są w dobrych rękach – podkreśla wójt Adam Górecki.

To już kolejna transza pomocy. Wcześniej Starosta przekazał również płyny dezynfekujące, maseczki, rękawice ochronne oraz kombinezony, które trafiły m.in. do jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych i ZLO Czarny Bór.
.

Twoja reakcja na artykuł?

5
36%
Cieszy
1
7%
Hahaha
1
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
6
43%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group