Czytających: 4209

REGION: Mecz pod kontrolą

Czwartek, 16 maja 2024, 9:27
Aktualizacja: 9:36
W dokończonym spotkaniu klasy okręgowej, piłkarze wałbrzyskiego Górnika pewnie wygrali w Żarowie z miejscowymi Zjednoczonymi 5–0.

Przypomnijmy, że mecz został przerwany w 8. minucie z powodu starć kibiców. Wczoraj obie ekipy wyszły ponownie na boisko, żeby dograć to spotkanie. Od początku wałbrzyszanie narzucili własne tempo gry, stwarzali sytuacje i tylko kwestią czasu pozostawało to, kiedy wyjdą na prowadzenie. Stało się to w 39. minucie, kiedy do siatki Żarowa trafił Kobylański. Tuż przed przerwą na 2-0 dla Górników podwyższył Nowak po indywidualnej akcji. Drugą część biało-niebiescy rozpoczęli od gola i ponownie w roli głównej wystąpił Nowak. W 60. minucie było już po meczu, bowiem po akcji Krawczyka skutecznością zaimponował Aldeir. Wynik meczu na 5-0 dla Górnika ustalił w 73. minucie Krynicki.

Zjednoczeni Żarów - Górnik Wałbrzych 0-5 (0-2)

Górnik - Kubiak, Kobylański, Rytko, Vishnitski, Ziiatdinov, Nowak, Zioła, Korba, Krawczyk, Aldeir, Tłuścik oraz, Krzyżaniak, Hurkot, Janik, Bartoszak, Krawczyk, Michalak, Rosicki, Krynicki. Trener Adrian Mrowiec.