Czytających: 4290

Wałbrzych: Memoriał Kaczmarka

Wtorek, 21 stycznia 2020, 8:44
Aktualizacja: 8:54
19 stycznia odbył się XXI Bieg Memoriał Stanisława Kaczmarka o Puchar Projektu „Każda Puszka Cenna”. Bieg, którego trasa wyznaczona była w rejonie podzamczańskich ogródków działkowych, zorganizowany został przez Ośrodek Społeczno–Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu oraz Fundację na Rzecz Odzysku Aluminiowych Opakowań RECAL.

Bieg rozegrany został na trzech dystansach: ok. 2.200 m – dziewczęta i chłopcy do lat 18, M-70, M-80; ok. 4.400 m – K-20, K-30, K-40, K-50 oraz ok. 6.600 m – M-20, M-30, M-40, M-50 i M-60.

W trakcie imprezy przeprowadzona została akcja promująca zdrowe odżywianie aktywny styl życia, zorganizowana przez Sekcję Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia PSSE w Wałbrzychu.

Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali okolicznościowe dyplomy. Zwycięzcy zostali uhonorowani zostali pucharami i statuetkami oraz nagrodami. Dla wszystkich uczestników zapewniono napój izotoniczny z limitowanej serii Every Can Counts oraz poczęstunek.