Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 5169
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Meta w Starej Kopalni

Czwartek, 15 września 2022, 8:41
Aktualizacja: 8:43
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Meta w Starej Kopalni
Fot. organizatorzy
Już w najbliższy weekend Dolnośląski Rajd Zabytków Techniki. Zapraszamy na start i metę Rajdu. Start Rajdu zaplanowany jest na godzinę 10:00 z parkingu Muzeum Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej.

W związku z koniecznością rejestracji załóg, wydania numerów startowych i pakietów startowych - biuro rajdu czynne będzie od godziny 09:00, znajdować się będzie na parkingu, w oznakowanym namiocie.

Zabytkowe pojazdy będą podczas tego weekendu zwiedzać 28 obiektów na Dolnośląskim Szlaku Zabytków Techniki. Szczegóły na stronie www.mapazabytkow.pl

Meta w tym roku znajdować się będzie w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu i planowane zakończenie Rajdu odbędzie się o godz. 16 00.

Udział wezmą przedstawiciele Dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego, lokalnych samorządów i Fundacji. Na starcie numery startowe przyznawane będą zgodnie z kolejnością rejestracji. W tym roku będą to blaszane, stylizowane tablice oraz interesujące pakiety startowe dla każdej z drużyn zorganizowane przez obiekty Szlaku. Na mecie zostaną rozdane Puchary Marszałka oraz Prezesa Fundacji Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska.

Twoja reakcja na artykuł?

1
20%
Cieszy
2
40%
Hahaha
1
20%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
20%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group