Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 4660
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Metamorfozy na Dzień Kobiet z Cinema City

Czwartek, 3 marca 2011, 6:55
Aktualizacja: 6:56
Autor: PAW
Wałbrzych: Metamorfozy na Dzień Kobiet z Cinema City
Fot. organizatorzy
Zbliża się Dzień Kobiet. Dla Cinema City to wspaniała okazja, by podarować kobietom radość, piękno i satysfakcję! W każdym kinie czekają na kobiety niezwykłe atrakcje, a najbardziej niesamowite czekają na uczestniczki konkursu „Metamorfozy”!

W tegorocznym Dniu Kobiet łatwo będzie pokazać, na czym polega potęga przyjaźni. Każdy, kto odwiedzi kino Cinema City, będzie mógł zafundować swojej przyjaciółce niepowtarzalny prezent – zgłosić ją do konkursu Cinema City! W końcu od czego się ma przyjaciół!

Najpierw należy wybrać się na dowolny film do Cinema City 8 marca lub w poprzedzający święto weekend 5-6.03. Następnie odwiedzić stronę www.cinema-city.pl/dzienkobiet i opisać swoją przyjaciółkę, wyjaśniając, dlaczego łącząca Was przyjaźń jest taka niezwykła. Wystarczy w zgrabny sposób przekonać jury Cinema City, że to właśnie ona zasługuje na najlepsze – bajeczną metamorfozę, która zostanie uwieczniona na profesjonalnej sesji zdjęciowej! Do wygrania jest aż 30 takich sesji (po jednej w każdym kinie), które będzie można zrealizować w pięciu dużych miastach Polski – w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Trójmieście i Poznaniu.

Nagrodzona przyjaciółka, trafiając pod skrzydła profesjonalnych stylistów, dowie się w jaki sposób dobierać elementy ubioru i dodatki oraz przekona się w jakiej fryzurze i makijażu jest jej najbardziej do twarzy. Dzięki temu będzie mogła dobitniej podkreślić swoją urodę, charakter i osobowość, a nawet stworzyć nowy niepowtarzalny wizerunek! A później – niechaj bryluje w świetle reflektorów i fleszy aparatów oraz czuje się pewnie, pięknie i kobieco!
- Chcemy, aby dzień kobiet, który przeżywa po czasach PRLu swój renesans, stał się doskonałą okazją do przypomnienia sobie o kobiecych przyjaźniach, wyjścia z przyjaciółkami do kina oraz zatrzymania się na chwilę w środku zapełnionego obowiązkami dnia, aby przypomnieć sobie co znaczy być kobieta nowoczesną – mówi Iwona Kuźnik, dyrektor Marketing i PR Cinema City Poland.

To jeszcze nie koniec atrakcji! W wybranych kinach Cinema City 8 marca (wtorek) w godz. 16-21, przedstawicielki płci pięknej będą mogły zasięgnąć porad dietetyków i trenerów personalnych, którzy doradzą jak zadbać o sylwetkę, zdrowie i samopoczucie. Dodatkowo w ramach konkursów będą rozdawane vouchery do klubów fitness oraz na zabiegi wyszczuplające, a także vouchery rabatowe na zakup produktów firmy Humanic, który patronuje tegorocznej akcji w kinach Cinema City. Szczegółowy program akcji w kinach na stronie: www.cinema-city.pl/dzienkobiet

Raj dla kobiet w kinach Cinema City oraz olśniewająca metamorfoza uwieczniona na profesjonalnej sesji zdjęciowej! To najlepszy prezent na Dzień Kobiet!

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group