Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 3624
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Miał spore ilości amfetaminy

Piątek, 14 października 2016, 12:40
Aktualizacja: 12:45
Autor: red
Wałbrzych: Miał spore ilości amfetaminy
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyscy policjanci zatrzymali 27–latka, który posiadał środki odurzające. Ujawniono przy nim blisko 1270 porcji handlowych amfetaminy.

Wałbrzyscy policjanci z wydziału kryminalnego sprawdzili informacje na temat 27-letniego mieszkańca miasta, który był podejrzewany o posiadanie znaczniej ilości narkotyków. Po dłuższej obserwacji i zebraniu niezbitych dowodów, w minioną środę tuż przed godziną 20.00 funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. Podczas przeszukania, policjanci ujawnili i zabezpieczyli sproszkowaną substancję koloru białego, która po przebadaniu okazała się amfetaminą. Policjanci znaleźli blisko 1270 porcji handlowych tego narkotyku. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających.

Ustawodawca przewidział za tego typu przewinienie nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest rozwojowa. Teraz policjanci badają i weryfikują, czy w grę wchodził również handel nielegalnymi używkami. Prokurator zdecydował, że 27-latek zostanie objęty dozorem policji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group