Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 2646
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Miała 4 promile i opiekowała się trójką dzieci

Wtorek, 24 stycznia 2012, 14:01
Aktualizacja: 14:02
Autor: red
Wałbrzych: Miała 4 promile i opiekowała się trójką dzieci
Fot. red
Najpierw do policyjnego aresztu, a potem do szpitala, trafiła 32–letnia mieszkanka Wałbrzycha. Kobieta miała prawie 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W tym stanie opiekowała się trójką swoich dzieci.

Funkcjonariusze Komisariatu II Policji w Wałbrzychu zostali poinformowani przez kuratora sądowego, że nietrzeźwa matka opiekuje się trójką dzieci.

Policjanci natychmiast podjęli interwencję. W miejscu zamieszkania przebadano matkę, która miała pod opieką trójkę dzieci w wieku 6, 9 i 10 lat. Okazało się, że kobieta ma prawie 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Była agresywna i wulgarna zarówno w stosunku do kuratora, jak i interweniujących policjantów. W związku z zaistniałą sytuacją kobietę przewieziono do policyjnego aresztu, a gdy źle się poczuła, do szpitala. Dzieci zostały umieszczone w placówce interwencyjnej. W stosunku do kobiety zostanie wszczęte postępowanie wyjaśniające. Gdy okaże się, że naraziła swoje dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group