Środa, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 3060
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Michał Szymczak startował w Czechach

Wiadomości: Europa
Piątek, 20 kwietnia 2012, 14:10
Aktualizacja: 14:11
Autor: PAW
Fot. red
Bardzo dobry występ w zawodach racketlonowych w Pradze zanotował Michał Szymczak, startując w kategorii U–21 w kategorii B seniorów oraz w deblu.

W kategorii U-21 Michał zajął III miejsce przegrywając nieznacznie w walce o finał z Austriakiem Lukaszem Windiszbergerem numerem 2 światowego rankingu w kat.U-21. Ponadto Szymczak bardzo dobrze zagrał w kategorii B seniorów - zajął 5. miejsce. W tej samej kategorii Krystian Kowalski zajął 18. miejsce.

W deblu Michał razem z Krystianem zajęli 18. miejsce, przegrywając pechowo złotym punktem z Czechami. Był to ich pierwszy mecz i nie wszystko wyszło tak jak chcieli. Kolejne mecze grali bardzo dobrze i nie dali szans swoim przeciwnikom. Michał Szymczak od drugiego dnia turnieju grał z kontuzją, a mimo to, osiągnął bardzo dobry rezultat. Pozostali wałbrzyscy zawodnicy zajęli następujące miejsca: Tomasz Pieśla w kat C seniorów – 9. miejsce, Janusz Kuc w tej samej kategorii zajął 20. miejsce, a Janusz Kuc, który startował w kat +45, zajął 29. miejsce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group