Poniedziałek, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 3581
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Michelangelo Ensemble w Galerii Victoria

Sobota, 23 lipca 2011, 19:20
Aktualizacja: 19:20
Autor: PAW
Wałbrzych: Michelangelo Ensemble w Galerii Victoria
Fot. PAW
Na klientów Galerii Victoria czekała dziś nie lada niespodzianka. O godzinie 15.00 na I piętrze Galerii zaprezentowali się instrumentaliści z Michelangelo Ensemble.

Michelangelo Ensemble tworzą: Anna Osowska – skrzypce, Justyna Wołoch – skrzypce, Magdalena Nienartowicz – altówka, Wojciech Kud – wiolonczela, Tomasz Borski – kontrabas, Paweł Stuczyński – fortepian.

Michelangelo Ensamble to młodzi instrumentaliści związani z Filharmonią Sudecką. Pomysłodawcą formacji, jak również autorem wszystkich aranżacji, jest Paweł Stuczyński - kontrabasista, pianista, kompozytor. Nazwa zespołu pochodzi od słynnego klubu w Buenos Aires, zwanego Katedrą Tanga (Ctedral Del Tango).

W Galerii Victoria filharmonicy zaprezentowali niecodzienny repertuar, bowiem skoncentrowali się głównie na muzyce filmowej. I tak mogliśmy posłuchać m.in. motywów z filmu w reżyserii Romana Polańskiego „Dziecko Rosemary” czy też polskich szlagierów filmowych jak np. „Polskie drogi”.
- To świetny pomysł, by organizować koncerty w galerii. Tutaj teraz w weekendy przychodzi naprawdę sporo osób, a koncert jest fajną formą relaksu – uważa Jagoda Kilun.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group