Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 2769
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Boguszów-Gorce: Międzynarodowe zapasy w Boguszowie

Poniedziałek, 6 grudnia 2021, 8:32
Aktualizacja: 8:42
Autor: PAW
Boguszów-Gorce: Międzynarodowe zapasy w Boguszowie
Fot. Bartłomiej Nowak
Za nami kolejna edycja zapsniczego heros lady Open, która odbyla się w Boguszowie–Gorcach.

Wyniki:

40 kg:

1. Blanka Szczepańska - WLKS Nowe Iganie (Siedlce)
2. Julita Kucharek - MOSM (Tychy)

43 kg:

1. Anna Staniak - LKS ZNICZ (Chęciny)
2. Zuzanna Konaszuk - WLKS Nowe Iganie (Siedlce)

46 kg:

1. Juliette Lescure - FRANCE (Font Romeu)
2. Angela Caserola - GERMANY (Berlin)
3. Maja Majdańska - MLKS AGROS (Żary)
3. Marija Sokolova - LATVIA (Lat)

49 kg:

1. Amelia Tomala - GKS PIAST (Wola)
2. Csilla van Os - NETHERLANDS (Ned)
3. Julia Michniewicz - LKS DĄB Brzeźnica (Brzeźnica)
3. Avery Steldt - UNITED STATES (Usa)

53 kg:

1. Maria Szkudlarek - MLUKS (Karlino)
2. Leana Sierra - FRANCE (Font Romeu)
3. Łucja Korcz - WLKS Nowe Iganie (Siedlce)
3. Oliwia Smyk - KS SOBIESKI (Poznań)

57 kg:

1. Romaïssa El Kharroubi - FRANCE (Oldreux Atlas)
2. Leni Seelig - GERMANY (Ger)
3. Wiktoria Szeliga - MULKS JUNIOR (Dzierżoniów)
3. Nikola Piechocka - LKS FENIKS PESTA (Stargard)

61 kg:

1. Hanna Errthum - UNITED STATES (Usa)
2. Mina Witt - GERMANY (Berlin)
3. Weronika Smaczyńska - MULKS JUNIOR (Dzierżoniów)
3. Emilia Świerczewska - MKZ UNIA (Racibórz)

65 kg:

1. Michela Sebokova - SLOVAKIA (Svk)
2. Wiktoria Laniecka - KS BLOCZEK TEAM (Pelplin)
3. Santana Novikova - LATVIA (Lat)
3. Dominika Tuskowska - KS BLOCZEK TEAM (Pelplin)

69 kg:

1. Reka van Os - NETHERLANDS (Ned)
2. Marion Claeyman - FRANCE (Elco)

73 kg:

1. Ambre Chevreau - FRANCE (Fra)
2. Wiktoria Udenyi - WLKS Nowe Iganie (Siedlce)
3. Reka Busa - HUNGARY (Hun)
3. Lotta Englich - GERMANY (Ger)

Kadetki:

30 kg:

1. Maja Pawlikowska - LKS FENIKS PESTA (Stargard)
2. Zofia Malczewska - UKS IRON BULLS (Bielawa)
3. Zuzanna Nieśpiałowska - ULKS SOWA (Pieszyce)
3. Emilia Gąsiorek - MOSM (Tychy)

36 kg:

1. Lena Paprzycka - KS SOBIESKI (Poznań)
2. Hanna Andrzejewska - LZKS HEROS (Boguszów Gorce)
3. Nela Malinova - CZECH REPUBLIC (Cze)
3. Anastasija Jakozelyeva - LATVIA (Lat)

39 kg:

1. Zeynep Turker - GERMANY (Ger)
2. Inga Kuc - KS BLOCZEK TEAM (Pelplin)
3. Ksenija Lukasonova - LATVIA (Lat)
3. Oliwia Jędrzejczak - LKS FENIKS PESTA (Stargard)

42 kg:

1. Emilia Strachota - LKS DĄB Brzeźnica (Brzeźnica)
2. Phoebe Cocker - GREAT BRITAIN (Gbr)
3. Zuzanna Wołowicz - Stowarzyszenie Sportowe ARES (Wałbrzych)
3. Emilia Reich - KS SOBIESKI (Poznań)

46 kg:

1. Sofia Kotrikova - SLOVAKIA (Svk)
2. Darja Markova - LATVIA (Lat)
3. Margarita Kizilova - LATVIA (Lat)
3. Magdalena Bogucka - KS SOBIESKI (Poznań)

50 kg:

1. Zuzanna Horbik - ULKS BIZON (Milicz)
2. Josefine Widmann - GERMANY (Ger)
3. Josefien Coomans - NETHERLANDS (Ned)
3. Julia Kokoszka - WLKS Nowe Iganie (Siedlce)

54 kg:

1. Sophie Ritter - HUNGARY (Hun)
2. Edda Reinke - GERMANY (Berlin)
3. Maja Wejchan - KS SOBIESKI (Poznań)
3. Marta Łysek - UKS OLIMPIA (Cieszków)

58 kg:

1. Alisha Yavuz - GERMANY (Ger)
2. Ance Norbute - LATVIA (Lat)
3. Julia Lichocka - WLKS Nowe Iganie (Siedlce)

62 kg:

1. Britt van Rooijen - NETHERLANDS (Ned).

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group