Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 3106
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Mieszkańcy niezadowoleni ze zmiany lokalizacji przystanków w obrębie Placu Grunwaldzkiego

Wtorek, 28 stycznia 2014, 6:30
Aktualizacja: 7:30
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Mieszkańcy niezadowoleni ze zmiany lokalizacji przystanków w obrębie Placu Grunwaldzkiego
Fot. Robert Bajek
Od 21 grudnia 2013 roku nie ma już przystanku położonego przy al. Wyzwolenia nr 5 (na wysokości Zespołu Szkół Energetycznych). Przystanek został przesunięty na ul. Wysockiego.

Zlikwidowany przystanek z al. Wyzwolenia dla linii nr: A, 5, 11, 12 i 15 został przesunięty na ul. Wysockiego 1-3 (przy wejściu do hali targowej). Przystanek końcowy dla linii 10 przesunięty został na ul. Konopnicką. Te zmiany wywołują spore niezadowolenie okolicznych mieszkańców.
- Odkąd przystanek znajduje się przy ul. Wysockiego pasażerowie zrobili sobie z naszego podwórka miejski szalet – pisze jeden z Czytelników. – Ponadto od rana panuje tam olbrzymi hałas, który utrudnia życie mieszkańcom okolicznych budynków.

Inny Czytelnik, który mieszka w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku, zwraca uwagę na fakt, że od momentu zmiany lokalizacji przystanków, w tym rejonie jest dużo więcej śmieci, niedopałków papierosów.
- Miasto powinno w tym miejscu zrobić toaletę, bo brudu jest coraz więcej, a pasażerowie nic sobie z uwag nie robią, kiedy interweniują mieszkańcy – mówi mężczyzna.

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group