Niedziela, 17 października
Imieniny: Małgorzaty, Wiktora
Czytających: 2992
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Mieszkańcy Starych Bogaczowic, Witkowa i Mieroszowa będą mieli nowe chodniki

Wtorek, 12 lutego 2019, 6:32
Autor: opr. PAW
powiat wałbrzyski: Mieszkańcy Starych Bogaczowic, Witkowa i Mieroszowa będą mieli nowe chodniki
Fot. archiwum
Mamy dobre informacje dla mieszkańców Starych Bogaczowic, Mieroszowa oraz Witkowa w gminie Czarny Bór.

Rada powiatu wałbrzyskiego podjęła uchwałę w sprawie wspólnej realizacji i finansowania z Gminą Stare Bogaczowice budowy chodnika przy drodze powiatowej nr 3464 D w Starych Bogaczowicach. Powiat Wałbrzyski na realizację przedmiotowego zadania przeznaczy dotację celową w kwocie 40 tys. zł. Gmina Stare Bogaczowice pismem z dnia 6 grudnia 2018 roku zadeklarowała chęć wspólnej realizacji z Powiatem Wałbrzyskim zadania polegającego na budowie chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 3464 D w Starych Bogaczowicach. Warunkiem wspólnej realizacji zadania i udzielenia przez Powiat dotacji w kwocie 40 000 zł jest wybudowanie przez Gminę chodnika o powierzchni min. 400 m².

Taką samą uchwałę rada powiatu wałbrzyskiego i taką samą kwotę dotacji na ten cel (40 tys. zł) zabezpieczono w związku z tym, że Gmina Czarny Bór pismem z dnia 7 grudnia 2018 roku zadeklarowała chęć wspólnej realizacji z Powiatem Wałbrzyskim m.in. zadania dotyczącego budowy chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 3367 D w Witkowie.

Uchwała w sprawie wspólnej realizacji z Gminą Mieroszów zadania pn. Budowa chodnika przy drodze powiatowej nr 3365 D – ul. Kwiatowa w Mieroszowie zakłada, że warunki wspólnej realizacji i udzielenia Powiatowi przez Gminę pomocy finansowej na realizację tego zadania zostaną określone w umowie zawartej między Gminą Mieroszów a Powiatem Wałbrzyskim.

Twoja reakcja na artykuł?

12
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
19%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
6%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group