Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 5301
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Mieszkania na Kubeckiego

Poniedziałek, 2 listopada 2020, 6:34
Aktualizacja: 8:16
Autor: JAZ
Wałbrzych: Mieszkania na Kubeckiego
Fot. JAZ
Wałbrzych w ostatnich latach bardzo mocno stawia na modernizację budynków mieszkalnych, które bardzo często też trzeba w odpowiedni sposób przygotowywać, tak by nie zaburzały miejskiej infrastruktury.

Bardzo dużo tego typu prac wykonywanych jest między innymi w dzielnicy Nowe Miasto. W ostatnim czasie władze miasta ogłosiły nabór wniosków na mieszkania, które już niedługo będą dostępne przy ulicy Staszica. Prawdopodobnie jednak jeszcze w tym roku, na ulicy Kubeckiego, rozpoczną się prace przy remoncie budynku o numerach 1-2, w którym zaplanowano 44 mieszkania komunalne o bardzo wysokim standardzie.
- Mieszkańcy z tej kamienicy zostali już wysiedleni, otrzymali mieszkania o wysokim standardzie, teraz w planach mamy zmodernizowanie tego budynku, tak by oddać później kolejnym lokatorom 44 mieszkania o równie wysokim standardzie, jak te na ulicy Staszica - mówi prezydent Roman Szełemej.

Tradycyjnie już lokale będą przygotowane w taki sposób, by nowi najemcy mogli wprowadzić się, rozstawić meble i mieszkać. Sam budynek i jego wnętrze nabierze dodatkowego charakteru. Jego obecny wewnętrzny kształt zostanie w odpowiedni sposób przekształcony, tak by spełniał założone cele.

Twoja reakcja na artykuł?

14
74%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
5%
Złości
3
16%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group