Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 4479
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Mikołaj "Z całego serca"

Czwartek, 7 grudnia 2017, 9:27
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Mikołaj "Z całego serca"
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w Hali Widowiskowo–Sportowej wałbrzyskiego Aqua Zdroju odbyła się Zabawa Mikołajkowa, zorganizowana przez miejskiego radnego Anatola Szpura i fundację "Z całego serca".

Warsztaty, pokazy iluzjonistyczne, taniec, gry, zabawy i 650 paczek mikołajkowych - to elementy Zabawy Mikołajkowej, zorganizowanej wczoraj w Aqua Zdroju. O szczegółach mówił Anatol Szpur, miejski radny, reprezentujący fundację "Z całego serca" - organizatora akcji:

- Od siedmiu lat w Wałbrzychu organizowany jest Mikołaj przez moją fundację i przeze mnie. W tym roku zorganizowałem go razem z radnym Tomaszem Senykiem. Mamy około 650 paczek dla dzieci ze Starego Zdroju, Nowego Miasta, Risunowej, Kozic i Poniatowa z trzech szkół - Szkoły Publicznej nr 23, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4. Szkoły decydowały o tym, które dzieci mają dostać paczki. Dzisiaj będą gry i zabawy, będzie muzyka, zespół, na scenie będzie fakir i iluzjonista, przez całe popołudnie będą atrakcje. Nie są to tylko same paczki, dzieci będą się zajmowały zabawą.

Warto również wspomnieć o cieszącej się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko wśród najmłodszych GEO - Zabawie, którą w ramach imprezy przygotowała firma EDEN - BIS ze Świdnicy i o wałbrzyskich harcerzach, którzy pomogli w organizacji zabawy.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group