Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 2729
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mini Euro 2012 w Głuszycy

Wiadomości: Głuszyca
Poniedziałek, 16 stycznia 2012, 13:32
Aktualizacja: 16:24
Autor: PAW
Fot. użyczone
W Głuszycy miejscowy Włókniarz zorganizował turniej dla najmłodszych adeptów piłki nożnej – rok urodzenia 2000 – 2003.

W imprezie wzięło udział 9 drużyn, a mianowicie: Włókniarz Głuszyca, Victoria Wałbrzych 1, Orlik Kłodzko 1, Football Academy, Górnik Wałbrzych, Orlik Kłodzko 2, Victoria Wałbrzych 2, KS Zdrój Jedlina Zdrój, Baszta Wałbrzych. Turniej odbył się w Hali Sportowej przy SP 2 przy wsparciu finansowym Gminy Głuszyca. Po raz pierwszy w tego typu rozgrywkach wziął udział beniaminek z Głuszycy, a mianowicie MKS Włókniarz Głuszyca. Nagrody w imieniu władz samorządowych Głuszycy wręczył Przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Pieroń oraz Prezes MKS Włókniarz Głuszyca Marcin Korba.

Wyniki:

Finał:
Viktoria Wałbrzych 1 – Orlik Kłodzko 2: 2 – 0

Mecz 0 3 – 4 miejsce:
UKS Baszta Wałbrzych - Orlik Kłodzko 1: 4 – 1

Półfinał:
Orlik Kłodzko 2 - Orlik Kłodzko 1: 3 – 1
Viktoria Wałbrzych 1 - UKS Baszta Wałbrzych: 6 – 0

Mecz o 5 -6 miejsce:
Górnik Wałbrzych – MKS Włókniarz Głuszyca: 7 – 0

Mecz o 7 -9 miejsca:
Football Academy - KS Zdrój Jedlina Zdrój: 0 – 3
KS Zdrój Jedlina Zdrój – Victoria Wałbrzych 2: 1 – 0
Victoria Wałbrzych 2 - Football Academy: 0 - 0

1. Victoria Wałbrzych 1 w składzie: Kamil Reczulski, Dominik Więcek, Radosław Marciniak, Patryk Bernaś, Dominik Wąs, Klaudiusz Zych, Patryk Kraczkowski, Dominik Didos – trener: Mirosław Furmaniak.

2. Orlik Kłodzko 2 w składzie: Dawid Puchalski, Tomasz Kubies, Damian Morąg, Tymoteusz Puchalski, Adrian Kołyszko, Szymon Sitarz – trener: Robert Piątkiewicz

3. UKS Baszta Wałbrzych w składzie: Mateusz Mikołowski, Karolina Janicka, Antoni Załoziński, Jan Kaczor, Igor Lewandowski, Damian Charyk, Jakub Muzyka, Piotr Kiliszczyk, Dominik Mikołowski – teren: Marek Figurski

4. Orlik Kłodzko 1 – Dawid Mucha, Wiktor Jaranowski, Piotr Śliwka, Michał Gałka, Maciej Gajewski, Przemysław Kaczmarczyk, Kamil Dymek – trener: Robert Piątkiewicz

5. Górnik Wałbrzych – Filip Kurowski, Miłosz Rodziewicz, Mateusz Biskup, Michał Zaremba, Przemysław Zięmba, Alan Sowik, Patryk Woźniak, Mateusz Drążek, Dawid Hiszpański – trener: Janusz Biskup

6. MKS Włókniarz Głuszyca (DEBIUTANCI) – Kacper Paluszek, Kamil Zglejszewski, Amadeusz Cupiał, Kacper Kulig, Filip Kameczura, Mateusz Walkowicz, Tomasz Miśkiewicz – trener: Sebastian Cupiał

7. KS Zdrój Jedlina Zdrój – Dawid Naumowicz, Maksymilian Kacprzyk, Oskar Wiśniewski, Aleksander Sitko, Piotr Szczepanik, Mateusz Drupka, Kacper Laskowski, Patryk Morawski, Dominik Mikołajski, Bartosz Rzeszót – trener: Mariusz Kacprzyk

8. VICTORIA II Wałbrzych – Kamil Reczulski, Szymon Trelewicz, Krzysztof Kałuża, Damian Filipiak, Jolanta Woźniak, Maja Woźniak, Zuzanna Suchomska, Michał Heral, Michał Broniek – trener: Mirosław Furmaniak.

9. Football Academy Wałbrzych – Oliwier Franka, Michał Trenda, Oskar Łebek, Igor Rajca, Araik, Hovsepyan, Krystian Kępowicz, Piotr Chałupka, Pascal Maj – trener: Kamil Jasiński.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group