Piątek, 19 kwietnia
Imieniny: Konrada, Leona
Czytających: 4405
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Stare Bogaczowice: Mirosław Lech startuje do Powiatu

Wtorek, 20 lutego 2024, 12:34
Aktualizacja: 13:46
Autor: PAW
REGION, Stare Bogaczowice: Mirosław Lech startuje do Powiatu
Fot. red
Wójt Starych Bogaczowic Mirosław Lech założył własny komitet wyborczy i zamierza zdobyć mandaty do Rady Powiatu Wałbrzyskiego. On sam właśnie do tego organu będzie starał się dostać i tym samym potwierdza, że nie będzie ubiegać się o reelekcję na stanowisko wójta Starych Bogaczowic.

- Nie będę ponownie kandydował na wójta. Są osoby młodsze, które mają więcej energii, inne spojrzenie i będę w wyborach na wójta popierał mojego zastępcę Tomasza Fąkę - mówi Mirosław Lech.

Lider powiatowego komitetu "Powiat dla gmin" liczy na dobry wynik swojego komitetu w kwietniowych wyborach, co pozwoliłoby zrealizować szereg ambitnych planów w powiecie wałbrzyskim. Podsumowując swoja kadencję na stanowisku wójta cieszy się z budowy mieszkań komunalnych, których w gminie bardzo brakowało. Mirosław Lech chciałby, by w powiecie rządzili samorządowcy, a nie przedstawiciele partii politycznych, co doprowadziłoby do lepszej współpracy powiatu z gminami wchodzącymi w skład powiatu wałbrzyskiego. Zależy mu na rozwoju szkolnictwa zawodowego, co jest jednym z głównych punktów programu KWW "Powiat dla gmin", a także na rozwoju transportu powiatowego, który pozostawia wiele do życzenia.

Twoja reakcja na artykuł?

10
38%
Cieszy
1
4%
Hahaha
1
4%
Nudzi
1
4%
Smuci
2
8%
Złości
11
42%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group