Czwartek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 2249
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mistrzostwa Europu na naszym terenie

Wiadomości: REGION
Piątek, 2 sierpnia 2013, 12:38
Aktualizacja: 12:38
Autor: PAW
8 sierpnia w Pensjonacie „Karczma Pod Sową" odbędzie się uroczyste podpisanie umowy na organizację Mistrzostw Europy Weteranów w Biegach Górskich, które odbędą się w czerwcu 2014 roku w gminie Nowa Ruda.

Podpisanie umowy pomiędzy Gminą Nowa Ruda (Wójt Sławomir Karwowski), Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda (Dyrektor Piotr Postrożny) oraz władzami Europejskiej Federacji Weteranów Lekkiej Atletyki (Prezydent Kurt Kaschke, Wiceprezydent Jerzy Krauze) odbędzie się już za kilka dni.

Po złożeniu podpisów przez przedstawicieli stron umowy, odbędzie się konferencja prasowa, podczas której będzie okazja do zadania pytań dotyczących organizacji zawodów. Na uroczystość zaproszeni zostali także członkowie szerokiego Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw Europy.

Przypominamy także, że już 18 sierpnia 2013 roku odbędzie się 4. Bieg Na Wielką Sowę - jeden z najwyżej ocenianych biegów górskich w Polsce. W tym roku przewidujemy rekordowy udział około 400 biegaczy. Szczegóły dotyczące biegu znajdziecie Państwo na stronie www.wielkasowa.net

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group