Środa, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 2529
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mistrzostwa Polski Policjantów w Tenisie Stołowym już marcu w Wałbrzychu

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 4 lutego 2019, 13:23
Aktualizacja: 13:27
Autor: PAW
Fot. KMP Wałbrzych
Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego wraz z Wydziałem Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu oraz z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów KMP w Wałbrzychu, pragnąc uczcić tegoroczne obchody 100–lecia Policji Państwowej, zapraszają na Mistrzostwa Polski Policjantów w Tenisie Stołowym.

Zawody rozegrane zostaną od 22 do 24 marca tego roku w Hali Widowiskowo-Sportowej Aqua-Zdrój przy ul. Ratuszowej 6 w Wałbrzychu.

Patronat nad imprezą objęli: Komendant Główny Policji, Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu, Przewodniczący Zarządu Głównego NSZZ Policjantów, Prezydent Miasta Wałbrzycha, Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Dolnośląski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.

Do udziału w turnieju można zgłaszać się do dnia 3 marca 2019 roku. W Mistrzostwach mogą wziąć udział policjanci aktualnie pełniący służbę w jednostkach Policji za zgodą właściwych przełożonych w sprawach osobowych oraz emeryci policyjni. Zawodnicy powinni posiadać aktualne badania profilaktyczne bez przeciwwskazań uniemożliwiających udział w turnieju. Ze względu na konieczność zapewnienia właściwej obsługi Mistrzostw poszczególne województwa mają prawo do zgłoszenia tylko jednej 3 osobowej drużyny. Drużynom mogą towarzyszyć osoby nie biorące udziału w zawodach (np. kierownik drużyny, kierowca).

Turniej prowadzić będą sędziowie posiadający licencję PZTS. Obowiązują aktualne przepisy PZTS. Sprawy sporne rozstrzyga Sędzia Główny – jego werdykt jest ostateczny. W ramach Mistrzostw zostaną rozegrane: turniej drużynowy i turniej indywidualny. Pojedynki w turnieju indywidualnym i drużynowym trwają do trzech wygranych setów tj. 3:0, 3:1 lub 3:2. Losowanie gier zostanie przeprowadzone przez Sędziego Głównego w obecności kapitanów lub opiekunów drużyn. Najlepsze drużyny i zawodnicy (ranking z ostatnich mistrzostw Polski z Lubartowa) zostaną rozstawieni. Szczegółowy system rozgrywania turnieju drużynowego i indywidualnego będzie uzależniony od liczby zgłoszonych drużyn oraz zawodników do turnieju indywidualnego.

Turniej indywidualny zostanie rozegrany bez podziału na płeć , lecz z zachowaniem podziału na kategorie wiekowe:
- kategoria do 40 lat
- kategoria powyżej 40 lat
W turnieju drużynowym system rozgrywek zostanie ustalony przed zawodami wspólnie z kapitanami drużyn i sędzią głównym zawodów.

Odpowiedzialną osobą za organizację turnieju jest asp. szt. Sławomir Stodolny Wiceprzewodniczący ZW NSZZ Policjantów – tel. 883-754-997 W załączeniu przedstawiamy pełny regulamin zawodów i kartę zgłoszeniową.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group