Piątek, 15 stycznia
Imieniny: Domosława, Pawła
Czytających: 4877
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jedlina Zdrój: Mistrzowie powiatu wałbrzyskiego pochodzą z Boguszowa–Gorc

Czwartek, 29 października 2015, 13:32
Aktualizacja: 13:34
Autor: PAW
Jedlina Zdrój: Mistrzowie powiatu wałbrzyskiego pochodzą z Boguszowa–Gorc
Fot. użyczone
W Jedlinie Zdroju zawodnicy Górnika Boguszów–Gorce reprezentujący Publiczną Szkołę Podstawową nr 5 w Boguszowie–Gorcach w finale powiatu wałbrzyskiego turnieju „Z Podwórka na stadion o puchar Tymbarku" w kategorii chłopców U–12 rocznika 2004–2005 zajęli 1. miejsce.

W finale powiatu wałbrzyskiego Górnik grał dzięki wygranej w turnieju gminy Boguszów-Gorce.

W finale powiatu wałbrzyskiego zawodnicy z Gorc rozegrali bardzo dobry turniej wygrywając wszystkie mecze. Uczestnicy turnieju wyczekiwali meczu Gorc z faworytem turnieju PSP w Jedlinie Zdroju, w której to występowali zawodnicy klubu Zdrój Jedlina Zdrój. Już przed turniejem wszyscy zapowiadali, że drużyna z Jedliny Zdroju jest pewnym faworytem do wygrania tego turnieju. Mecz tymczasem zakończył się pogromem PSP Jedliny Zdrój, gdyż zawodnicy Górnika wygrali 12:1.

Dzięki zdobyciu mistrza powiatu wałbrzyskiego, reprezentanci PSP nr 5 w Boguszowie-Gorcach będą reprezentować szkołę w finale województwa dolnośląskiego, który odbędzie się w kwietniu 2016 roku. W turnieju tym będą brali udział wszyscy mistrzowie powiatów dolnośląskich. Nagrodą dla zwycięzcy będzie wyjazd na finał ogólnopolski, który odbędzie się w maju na stadionie narodowym.

Przypomnijmy, że zawodnicy Górnika Boguszów-Gorce reprezentujący PSP nr 5 w najstarszej kategorii wiekowej U-12 już po raz trzeci rok z rzędu są najlepszą drużyną powiatu wałbrzyskiego począwszy od roczników, które grały lata poprzednie tj. 2002, 2003 i teraz 2004.

Na zdjęciu zwycięzcy w górnym rzędzie od lewej: kapitan Wiktor Garwol, Michał Urbanowicz, Maciej Chomko, Szymon Garwol, Oliwier Sazanowicz, Karol Garwol, dolny rząd od lewej: Adam Michalak, Gracjan Zając, Jakub Wojda.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group