Poniedziałek, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 4476
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Mistrzyni Świata w PWSZ Wałbrzych

Wtorek, 28 marca 2017, 12:36
Aktualizacja: 12:38
Autor: red
Wałbrzych: Mistrzyni Świata w PWSZ Wałbrzych
Fot. organizatorzy
Nie lada gratkę dla studentek przygotowało Koło Naukowe „Iuvenum”, które w ramach cyklu „Spotkań z Mistrzem” zorganizowało pokaz makijażu profesjonalnego Kryolan w wykonaniu Wioletty Wypijewskiej, Mistrzyni Świata Makijażu Profesjonalnego.

Studia na kierunku kosmetologia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu to oprócz profesjonalnej kadry i bardzo dobrze wyposażonych pracowni, możliwość obcowania z ludźmi wyznaczającymi trendy w szeroko pojętym sektorze zdrowia i urody.

Na co dzień Wioletta Wypijewska pracuje z aktorami i modelkami na potrzeby kolorowych magazynów, sesji zdjęciowych oraz reklam i teledysków. Ponadto występuje w roli wykładowcy oraz jurorki podczas wielu prestiżowych konkursów.

Pokaz makijażu był wstępem i zaproszeniem na „II Mistrzostwa Wizażu”, które odbędą 11 kwietnia podczas Dni Kariery w PWSZ Wałbrzych (budynek „B” godz. 9.00 -12.00). Wszystkie panie i dziewczyny serdecznie zapraszamy, nie tylko na mistrzostwa, ale również na pokazy umiejętności studentek kierunku kosmetologia.

Więcej informacji o Dniu Kariery w PWSZ znaleźć można na stronie http://www.pwsz.com.pl/dzien-kariery/.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group