Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 1952
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mityng lekkoatletyczny we Wrocławiu

Wiadomości: Wrocław
Piątek, 1 października 2010, 13:54
Aktualizacja: 13:58
Autor: PAW
W stolicy Dolnego Śląska młodzi lekkoatleci rywalizowali w Mityngu Sport i Zdrowie.

Wyniki lekkoatletów wałbrzyskiego Górnika:

Skok w dal mężczyzn:

18. Paweł Krywulko 5.30 – rekord życiowy

Rzut dyskiem mężczyzn:

3. Miłosz Stec 34.92 – rekord życiowy

Pchnięcie kulą mężczyzn:

11. Miłosz Stec 10.92

Skok wzwyż mężczyzn:

3. Oskar Puszkar 1.75
7. Adrian Sośnicki 1.65 – rekord życiowy
8. Maciej Nowak 1.60 – rekord życiowy
8. Marcin Sternik 1.60
12. Wiktor Frąckiewicz 1.50

Bieg na 100 metrów przez płotki młodziczek:

1. Aleksandra Okonowska15.42
3. Klaudia Terlikowska 16.01

Rzut oszczepem kobiet:

2. Ewa Przygodzka 34.25

Skok w dal kobiet:

3. Aleksandra Okonowska4.81
9. Klaudia Paluch 4.32
11. Aleksandra Choła 4.18
17. Kinga Szymańczak 3.83

Bieg na 100 metrów mężczyzn:

Bieg 3:
2. Dawid Błażejewski 12.01 – rekord życiowy

Bieg 5:
7. Paweł Nowak 13.07

Bieg 6:
2. Amadeusz Mikołajczyk 12.31
5. Dorian Lesman 13.40

Bieg na 100 metrów kobiet:

Bieg 2:
3. Aldona Kopeć 13.50

Bieg 4:
2. Karolina Paluch 14.31
5. Romana Laskowska 14.80

Pchnięcie kulą młodziczek:

1. Dominika Irla 11.06
2. Aleksandra Okonowska10.52
3. Adrianna Guzek 10.31 – rekord życiowy
6. Małgorzata Kozera 8.06

Bieg na 400 metrów kobiet:

Bieg 1:
4. Roksana Gawron 64.67
5. Kinga Lemanik 65.65

Bieg 2:
2. Dorota Przygocka 67.53
3. Paulina Rak 68.24
6. Patrycja Łazarczyk 73.53

Bieg 3:
4. Karolina Ostrowska 74.98

Bieg na 400 metrów mężczyzn:

Bieg 1:
8. Kajetan Żyłak 56.00

Bieg 2:
3. Mateusz Makowski 58.16
4. Tomasz Mierzejewski 58.54

Bieg na 800 metrów kobiet:

Bieg 2:
8. Kinga Oleksy 2.45.08
9. Kinga Cichoń 2.46.32
13. Marta Saranek 2.53.30
15. Natalia Kulińska 2.54.04

Pchnięcie kulą kobiet:

2. Katarzyna Kozera 10.62

Bieg na 800 metrów mężczyzn:

Bieg 1:
3. Paweł Zamielski 2.00.48
9. Aleksander Jurczak 2.09.04

Bieg 2:
5. Karol Rynia 2.08.18
10. Daniel Jura 2.13.82 – rekord życiowy

Bieg 3:
7. Paweł Stankiewicz 2.24.74

Bieg 4:
6. Martin Nieć 2.21.01

Bieg na 200 metrów kobiet:

Bieg 2:
5. Aldona Kopeć 27.79

Bieg 4:
1. Klaudia Terlikowska 28.24

Bieg 6:
3. Romana Laskowska 30.72

Rzut dyskiem kobiet:

3. Katarzyna Kozera 33.80

Rzut dyskiem młodziczek:

3. Dominika Irla 30.98 – rekord życiowy
4. Adrianna Guzek 26.85 – rekord życiowy
5. Magdalena Kozera 23.67

Bieg na 200 metrów mężczyzn:

Bieg 1:
4. Mariusz Maciaszek 23.76

Bieg 3:
6. Amadeusz Mikołajczyk 24.81

Bieg 6:
6. Dorian Lesman 26.63

Rzut dyskiem młodzików:

5. Ireneusz Knapik 31.60

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group