Czytających: 4282

Szczawno-Zdrój: MKS do zera

Poniedziałek, 9 listopada 2020, 9:47
Aktualizacja: 9:52
Pewną wygraną zanotowali w kolejnym meczu klasy A piłkarze MKS–u Szczawno–Zdrój, którzy ograli 5–0 Zagłębie Wałbrzych.

Faworytem meczu był MKS, ale Zagłębie w tym sezonie radzi sobie przyzwoicie. Zespół gości przez ponad pół godziny mądrze się bronił i skutecznie strzegł dostępu do własnej bramki. Niemoc MKS-u przełamał dopiero w 36. minucie Marcin Łysakowski. Do przerwy więcej goli już nie padło. W drugich 45 minutach gracze z uzdrowiska lepiej nastawili celowniki i czterokrotnie znaleźli drogę do bramki Zagłębia. Dwa gole dorzucił Łysakowski, a po jednym trafieniu zaliczyli Maliszewski i Lewandowski.

MKS Szczawnoi-Zdrój - Zagłębie Wałbrzych 5-0 (1-0)

MKS: Jesionowski - Korościk, Borek (75' Maciej Brzeziński), Filip Brzeziński, Choiński (65' Maliszewski), Dominiak (45' Korulczyk), Lewandowski (82' Dubowski), Łysakowski (85' Słomowicz), Starczukowski, Tobiasz, Zawadzki

Zagłębie: Fonfara - Broniek, Fijałkowski (30' Sabiniarz), Górecki (72' Krut), Janiszewski, Kostko, Macura (60' Smoczyk), Mlostek, Pawełek (65' Michalak), Prus (80' Walicki), Wojciechowski (68' Borcoń).