Czytających: 7693

Dziećmorowice: MKS ograł Sudety

Poniedziałek, 17 maja 2021, 8:39
Aktualizacja: 8:48
Mecz Sudetów Dziećmorowice z MKS–em Szczawno–Zdrój zapowiadał się ciekawie, ale na boisku wielu emocji nie było, bo goście wygrali bardzo pewnie 6–1.

Już w 7. minucie MKS wyszedł na prowadzenie po golu Wojciecha Choińskiego. Później gra toczona była głównie w środkowej strefie boiska, aż w 45. minucie gola do szatni dla zespołu z uzdrowiska zdobył Jarosław Maliszewski. Na początku drugiej odsłony znów dał znać o sobie Maliszewski, który podwyższył na 0-3. W 65. minucie goście zdobyli kolejnego gola, a tym razem do notatnika trenera wpisał się Marcin Łysakowski. Sudety było stać jedynie na zdobycie honorowego gola. Jego autorem był Damian Baran. Dwie minuty po tym golu ponownie skutecznie zaatakowało Szczawno, a akcję golem zakończył Łysakowksi. Strzelanie w tym meczu zakończył Maciej Zawadzki, który w 82. minucie ustalił wynik meczu na 1-6.

Sudety: Marcin Byra - Wądłowski (20' Lech), Szpindler, Otwinowski, Chwaliński (67' Idzik), Choma, Baran, Osiecki, Kurcek (70' Hurtig), Anulewicz (80' Skóra), Siwiński (58' Kobus)

MKS: Gratkowski - Zawadzki, Tobiasz, Starczukowski, Czechura (70' Malanowski), Filip Brzeziński, Maliszewski, Choiński (60' Łysakowski), Maciej Brzeziński (46' Borek), Lewandowski, Kumor.