Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 3858
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Głuszyca: Młodzi ,,górale” wystartowali

Środa, 11 sierpnia 2010, 10:41
Aktualizacja: Czwartek, 12 sierpnia 2010, 14:55
Autor: red
Głuszyca: Młodzi ,,górale” wystartowali
Młodzi kolarze mają za sobą kolejne starty
Fot. Urząd Miasta w Głuszycy
W wyścigu kolarskim w Głuszycy wystartowało szesnastu adeptów kolarstwa górskiego, a zmagania ukończyło czternastu; dwaj zostali zdyskwalifikowani za nieprzestrzeganie zasad fair play.

W efekcie w kategorii młodszej wygrał Patryk Lis, drugie miejsca zajęła Iza Czemarnik, a Zuzanna Parlicka trzecie. W kategorii starszych na podium stanęli: Oskar Margatis jako zwycięzca, Krystian Lis - na drugim miejscu i Mateusz Napora - na miejscu trzecim.

Drugi wyścig w serii miał miejsce tuż po starcie kolarzy w MTB Marathon. Tym razem w sportowych zmaganiach wzięło udział 18 osób. Pierwsze miejsce w kategorii młodszej zajęła Izabela Czemarnik, na drugim uplasował się Łukasz Malecha, a trzecie przypadło Oli Mikołajczyk. W grupie starszych laureatem został Krystian Lis, drugie miejsce zajął Oskar Margatis, a Paweł Ślesinski trzecie.

Medale i nagrody zwycięzcom wręczał burmistrz Wojciech Durak. Kolejny wyścig, tym razem ,,Górale na start III", będzie miał miejsce 4 września przy Łomnickiej Chacie. Godzinę przed rozpoczęciem wyścigu można będzie zapisywać zawodników, którzy powinni zgłosić się z ważna legitymacją szkolną oraz pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych na udział w wyścigu.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group