Czytających: 4349

Mieroszów: Młodzi piłkarze pokazali spore umiejętności na turnieju rozegranym w Mieroszowie

Poniedziałek, 18 marca 2019, 13:27
Aktualizacja: 13:40
16 marca w hali sportowo – widowiskowej w Mieroszowie odbył się Dziecięcy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Mieroszowa – Andrzeja Lipińskiego. 8 zespołów rywalizowało w kategorii Orlik 2008 i młodsi.

Zwycięzcami turnieju została drużyna Młodych Wilków Morawski Bubnowicz, drugie miejsce zdobyła Victoria Świebodzice, a trzecie pierwszy zespół Orła Lubawka. Zespoły Mieroszowskiej Akademii Piłkarskiej zajęły odpowiednio 5. i 8. miejsce.

Puchary oraz medale zwycięzcom wręczali w imieniu Burmistrza - Mariusz Pawlak - Zastępca Burmistrza Mieroszowa oraz Violetta Kopka - Przewodnicząca Rady Miejskiej. Turniej wsparło wielu sponsorów - osób prywatnych, firm, instytucji z naszej gminy. Podziękowania należą się również rodzicom dzieci Mieroszowskiej Akademii Piłkarskiej, którzy przygotowali pizzę dla zawodników turnieju.

Kolejne zmagania już 30 marca (zagrają zespoły w kat. Żak 2010 i młodsi).