Szczawno-Zdrój: Młodzi piłkarze rywalizowali w Szczawnie–Zdroju

Wtorek, 28 listopada 2017, 10:51
Aktualizacja: 14:47
Autor: red.
W minioną niedzielę w szczawieńskiej hali sportowej odbył się halowy turniej piłki nożnej dzieci z rocznika 2007 i 2009.

Organizatorem turnieju była Szkółka Piłkarska Młode Wilki, która wsparła posłanka Agnieszka Kołacz-Leszczyńska. W turnieju podzielonym na kategorie wiekowe i dwie grupy: Żak i Orlik udział wzięło łącznie 14 drużyn. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali medale a zwycięskie drużyny zostały wyróżnione pucharami.

W grupie Żak najlepsza okazała się drużyna SP Futgol Czarny Bór. Na miejscu drugim znalazła się drużyna SP Młode Wilki II, a miejsce trzecie zajęła drużyna Football Academy. Na kolejnych miejscach znalazły się drużyny: AP Górnik Wałbrzych, AP Bolko Bolków, SP Młode Wilki I i SP Victoria Świebodzice.

W grupie Orlik zwyciężyła drużyna AKS Strzegom, drugie miejsce zajęła drużyna SP Orzeł Mieroszów, a miejsce trzecie drużyna SP Gwarek Wałbrzych. Kolejne miejsca zajęły drużyny: SP Młode Wilki II, SP Futgol I Czarny Bór, SP Futgol II Czarny Bór i SP Młode Wilki I.