Wtorek, 13 kwietnia
Imieniny: Marcina, Przemysława
Czytających: 2089
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Stare Bogaczowice: Młodzi piłkarze walczyli o puchar

Wtorek, 31 stycznia 2017, 12:45
Autor: PAW
Stare Bogaczowice: Młodzi piłkarze walczyli o puchar
Fot. organizatorzy
28 stycznia w hali Zespołu Szkół w Starych Bogaczowicach odbył się III Turniej Młodzików o Puchar Wójta Gminy Stare Bogaczowice Mirosława Lecha.

W turnieju wzięło udział 9 zespołów podzielonych na dwie grupy. W turnieju wystąpiły zespoły: KKS JELENIA GÓRA, 2 zespoły GÓRNIKA ZABRZE, VICTORIA ŚWIEBODZICE, MKS SZCZAWNO ZDRÓJ, SP SZCZYT BOGUSZÓW, GWAREK WAŁBRZYCH, UKS OLIMPIJCZYK i gospodarze AP VICTORIA WAŁBRZYCH.

Po rozgrywkach do półfinału awansowały drużyny AP VICTORIA, MKS SZCZAWNO I 2 zespoły GÓRNIKA ZABRZE.

W pierwszym pojedynku zespół Victorii pokonał w rzutach karnych MKS Szczawno 2:1 (w meczu padł remis 2:2). W drugim półfinale Górnik I Zabrze pokonał drugi zespół z Zabrza 3:1. W meczu o 3. miejsce MKS Szczawno pokonał drugi zespół z Zabrza 3:2 w rzutach karnych. W meczu był remis 1:1. W finale pierwszy zespół Górnika pokonał Victorię 3:0. Po ciężkim meczu półfinałowym drużynie Victorii zabrakło sił na pojedynek finałowy, ale drużyna Victorii miała w swym składzie tylko 2 zawodników z rocznika 2005, a reszta to zawodnicy rocznika 2007 i 2008, więc tym większe należą się brawa młodziutkiej ekipie Victorii za dojście do finału.

Nagrody wręczał patron i sponsor turnieju - wójt Gminy Stare Bogaczowice Mirosław Lech. Nagrody dla najlepszego zawodnika i bramkarza przypadły w głosowaniu trenerów zawodnikom Górnika Zabrze. Najlepszym strzelcem turnieju został Antoni Warchał ze Szczawna.

Skład drużyny Victorii: KAMIL GUBAŁA, SERGIUSZ OLSZÓWKA - bramkarze oraz OSKAR NOWAK, SEBASTIAN PIWOWARSKI, TOMASZ MARCINIAK, KRYSTIAN WORSKI, MACIEJ MUSIAŁ, PATRYK LASEK.

Najlepszymi zawodnikami w zespole Victorii byli bramkarz Kamil Gubała oraz Oskar Nowak i Sebastian Piwowarski, którzy byli typowani do miana najlepszych zawodników turnieju. Trenerem ekipy Victorii był Mirosław Furmaniak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group