Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 2413
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Mogą zostać „kanarami”

Wtorek, 3 stycznia 2012, 12:21
Aktualizacja: 12:24
Autor: Sven
Wałbrzych: Mogą zostać „kanarami”
Fot. archiwum
Jeszcze przed końcem roku prezydent Roman Szełemej spotkał się ze zwolnionymi pracownikami MPK, by zaproponować im pracę.

W piątek, 30 grudnia 2011 roku prezydent Szełemej spotkał się z 33 byłymi pracownikami MPK, którzy w wyniku likwidacji spółki utracili pracę.

Jak podaje rzecznik prezydenta Anna Żabska przedstawiono im możliwość zawarcia umowy zlecenia z Zarządem Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta na kontrolę biletów w środkach transportu zbiorowego organizowanego przez Gminę Wałbrzych.

Propozycja prezydenta ma związek z zapowiedzią podjęcia w 2012 roku działań zmierzających do zwiększenia wpływów z biletów za korzystanie z komunikacji miejskiej.

Dyrektor ZDKiUM Andrzej Piękny na razie czeka na chętnych:
- W czasie spotkania przedstawiliśmy propozycję pracy na umowę-zlecenie. Byli pracownicy MPK mogli zapoznać się z jej treścią. Teraz czekamy czy zdecydują się na podjęcie pracy. Na razie jeszcze nikt się nie zgłosił, ale od spotkania minęło zaledwie kilka dni. Zwiększenie liczby kontrolerów jest wskazane, bo „gapowiczów” jest dość dużo, a ZDKiUM dysponuje tylko 12 kontrolerami.

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group