Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 3510
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Morawski i Zinke zostaną w Górniku?

Środa, 22 grudnia 2010, 12:14
Aktualizacja: Czwartek, 23 grudnia 2010, 12:09
Autor: PAW
Wałbrzych: Morawski i Zinke zostaną w Górniku?
Jest duża szansa na to, że Daniel Zinke (niebieska koszulka) nadal będzie grał w Górniku
Fot. red
Jak wynika z najświeższych informacji, jakie dobiegają z obozu II–ligowego Górnika Wałbrzych, istnieje duże prawdopodobieństwo, że mimo wielu ofert zmiany barw klubowych, w zespole spod Chełmca nadal będą występować Marcin Morawski i Daniel Zinke.

O ewentualnej zmianie barw klubowych przez Daniela Zinke i Marcina Morawskiego mówiło się już pod koniec rundy jesiennej. Byli to z pewnością dwaj piłkarze, którzy w największym stopniu decydowali o grze ofensywnej Górnika. Zarówno Zinke jak i Morawski zaliczyli bardzo udaną rundę jesienną i stąd na brak ofert z innych klubów nie mogli teraz narzekać.

Jak mówi w wywiadzie, który pojawił się na oficjalnej stronie internetowej Górnika, Marcin Morawski niemal przesądzone jest, że zostanie on nadal piłkarzem biało-niebieskich. Morawski zaznacza, że jest mocno związany z Wałbrzychem i mimo ofert z Elany Toruń i Chojniczanki nie chce z Górnika odchodzić. Ponoć blisko pozostania w Wałbrzychu jest też Daniel Zinke, który miał oferty nawet z klubów ekstraklasowych, ale Zinke wielokrotnie podkreślał, że w Wałbrzychu czuje się znakomicie.

Wiadomo też, że po przerwie świątecznonoworocznej piłkarze Górnika wrócą do zajęć 5 stycznia. Będą trenowali na własnych obiektach. Rozegrają też sparingi z zespołami z Czech i Polski. Te sparingi najczęściej będą rozgrywane na sztucznych boiskach w Świdnicy i Dzierżoniowie. Zaplanowany jest też wyjazd na obóz do Świeradowa Zdroju.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group