Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3501
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: MotoMikołajki już jutro

Piątek, 6 grudnia 2019, 15:51
Aktualizacja: Sobota, 7 grudnia 2019, 9:01
Autor: red
Wałbrzych: MotoMikołajki już jutro
Fot. użyczone
MotoMikołajki jest to pewnego rodzaju impreza charytatywna. Ideą jest pokazanie ludziom, że można się integrować ponad podziałami i przy okazji dobrze się bawić wywołując na buziach przechodniów uśmiech, a u wielu osób nawet łezkę wzruszenia.

Do tego w Wałbrzychu motocykliści łączą to z akcją charytatywną na rzecz dzieci z wałbrzyskich domów dziecka. Od 2 listopada zbierają darowizny pieniężne i rzeczowe, aby zrobić paczki dla podopiecznych tych placówek. Finalnie w tym roku przygotowali 84 paczki dla dzieci w wieku od 3 tygodni do lat 18.

Finałem akcji jest parada motocyklistów przez ulice Wałbrzycha. Każdy motocyklista jest przebrany za Mikołaja. Dodatkowo w tym roku dołączą do nas inne grupy miłośników motoryzacji, a także zwykłych ludzi, którzy chcą wspierać ten szczytny cel. Jest tylko jeden warunek - należy być ubrany w strój Mikołaja, Mikołajki lub Śnieżynki. Dlatego serdecznie zapraszamy do współudziału.
- Będzie nam niezmiernie miło, jak przechodnie dołączą do nas na trasie przejazdu i będą z jakimiś atrybutami Św. Mikołaja, czapka, peleryna, a może nawet strój, zarówno dzieci jak i dorośli.

Start sobota 7 grudnia, godzina 11:00 z parkingu Centrum Sportowo-Rekreacyjnego „Aqua Zdrój”. Bardzo byśmy chcieli zobaczyć mnóstwo ludzi, którzy przyjdą na start parady. Mamy też nadzieję, że na trasie będą nas wyczekiwali ludzie dobrego serca - mówią organizatorzy.

Trasa przejazdu:

ul. Ratuszowa, ul. Andersa, ul. II Armii, ul. 1 maja, ul. Sikorskiego, pl. Teatralny, ul. Wajdy, ul. Słowackiego, pl. Magistracki, ul. Sienkiewicza, Rynek, ul. Kościuszki, ul. Piłsudskiego, ul. 11 listopada, ul. Armii Krajowej, ul. Wrocławska, ul. Główna, ul. Broniewskiego, ul. Długa, ul. Wieniawskiego, Al. Podwale, ul. de Gaulle'a, ul. Wrocławska. Zakończenie przejazdu Hotel Maria ul. Wrocławska. Czas przejazdu około 1 godzina

Twoja reakcja na artykuł?

10
91%
Cieszy
1
9%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group