Poniedziałek, 26 lipca
Imieniny: Anny, Grażyny, Mirosławy
Czytających: 3355
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Możesz skorzystać z darmowych porad prawnych

Piątek, 12 września 2014, 15:15
Aktualizacja: 15:16
Autor: PAW
Wałbrzych: Możesz skorzystać z darmowych porad prawnych
Fot. PAW
W ostatnim tygodniu września w Wałbrzychu radcy prawni będą udzielać darmowych porad z zakresu prawa w ramach akcji „Niebieski Parasol”.

Samorząd Radców Prawnych po raz kolejny organizuje akcję „Niebieski Parasol”. W tym roku po raz pierwszy akcję objął honorowym patronatem Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.

W dniach 22-27 września będą udzielane mieszkańcom bezpłatnie porady prawne.
- Jest to IV edycja naszej akcji i cieszy się ona dużym zainteresowaniem mieszkańców, którzy poszukują pomocy prawnej – mówi Maria Majewska, rzecznik prasowy Okręgowej Izby Radców Prawnych. – W tym roku pracujemy pod hasłem „Praca-Rodzina-Biznes”, a więc udzielamy porad we wszystkich dziedzinach prawa.

W Wałbrzychu pomoc prawna będzie udzielana w siedzibie OIRP przy ul. Dmowskiego 20 od poniedziałku 22 września do piątku 26 września (szczegółowe godziny udzielania porad znajdują się na jednym z załączonych zdjęć).
- W tym roku kampanię informacyjną zaczynamy nieco wcześniej, by jak największa liczba wałbrzyszan skorzystała z naszej pomocy – tłumaczy Maria Majewska. – Zachęcamy ludzi, by do nas przychodzili i zabierali ze sobą dokumentację, jaką posiadają, a która dotyczy ich problemu. To znacznie ułatwi nam pracę, a wałbrzyszanom oszczędzi czasu.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group