Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 6144
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Możesz wystawić puszkę

Niedziela, 26 listopada 2023, 6:36
Autor: red
Wałbrzych: Możesz wystawić puszkę
Fot. WOK Wałbrzych
Wałbrzyski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czeka na zgłoszenia od firm, szkół i instytucji, które chcą u siebie wystawić specjalne stacjonarne puszki przygotowane przez Fundację WOŚP. Te mogą być wystawiane już od 10 grudnia aż do finału. Warto się pospieszyć, bo liczba puszek jest ograniczona.

Pieniądze do stacjonarnych puszek, które można wystawiać w firmach, warsztatach, salonach fryzjerskich czy różnego rodzaju instytucjach będzie można zbierać od 10 grudnia.

By otrzymać puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, trzeba się zarejestrować na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl.

– Po zalogowaniu się, należy zaznaczyć opcję „chcę zarejestrować firmę”, wypełnić formularz zgłoszeniowy, wybrać z listy sztab w Wałbrzychu – nasz numer: #1233, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Palisadowa 48, Wałbrzych – zaznaczyć puszkę tekturową i eskarbonkę, dzięki której będzie można dodatkowo zbierać wirtualne pieniądze, określić termin zbiórki, można w przedziale od 10 grudnia do 28 stycznia i oznaczyć wyrażane zgody – podpowiada Joanna Kakuba z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Zgłoszenia są weryfikowane przez szefową sztabu. Na stronie iwolontariusz można śledzić czy zgłoszenie zostało zaakceptowane. Nie trzeba kontaktować się ze sztabem, gdy puszki będą gotowe do odbioru, to sztab poinformuje o tym firmę, szkołę czy instytucję.

W razie problemu z rejestracją można kontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres wospwalbrzych@gmail.com lub telefonicznie na numer 883521410. Regulamin i karta zgłoszeń dotyczące stacjonarnych puszek dostępne są na www.wok.walbrzych.pl.

Firmy działające w Wałbrzychu i Aglomeracji Wałbrzyskiej zachęcamy także do przekazywanie przedmiotów czy voucherów na usługi, które będą licytowane w czasie wałbrzyskiego finału WOŚP, który zaplanowano 28 stycznia na terenie Starej Kopalni.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 28 stycznia pod hasłem „Tu wszystko gra OK!”. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Twoja reakcja na artykuł?

4
29%
Cieszy
1
7%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
8
57%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group