Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 3020
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Multum propozycji

Wtorek, 5 października 2021, 11:26
Aktualizacja: 11:57
Autor: red
Wałbrzych: Multum propozycji
Fot. WOK Wałbrzych
Od kursów tańca, nauki gry na instrumentach po warsztaty teatralne, fotograficzne czy kurs szycia na maszynie! Oferta zajęć w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury to kilkadziesiąt propozycji dla mieszkańców Wałbrzycha i Aglomeracji Wałbrzyskiej w każdym wieku. Zapisy trwają na stronie ośrodka pod adresem wok.walbrzych.pl.

Warsztaty i kursy organizowane są pod wspólnym hasłem Wałbrzyskiej Szkoły Talentów.

– To nic innego, jak szereg różnorodnych zajęć, zarówno dla młodszych, jak i starszych mieszkańców regionu. W swojej ofercie mamy około pięćdziesięciu propozycji różnych zajęć. Od zajęć tanecznych, po zajęcia plastyczne, zajęcia nauki języka angielskiego czy nauki gry na instrumentach – wylicza Justyna Drapała z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Część zajęć już wystartowała, ale nabór wciąż trwa. Wśród bogatej oferty ośrodka są propozycje dla osób w każdym wieku, już od przedszkolaków począwszy.

– Czekamy na otwarcie zajęć teatralnych, będą zajęcia teatralno-lalkarskie, teatralno-improwizacyjne, które poprowadzi Paweł Kuźma aktor Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Młodzież zapraszamy na zajęcia taneczne, zarówno w siedzibie ośrodka na Piaskowej Górze, jak i w Starej Kopalni. Zajęcia prowadzi Ewelina Pochel, świetna tancerka i świetny instruktor – zachęca Drapała.

Zajęcia organizowane są popołudniami, zazwyczaj w godzinach od szesnastej do dwudziestej. Część zajęć odbywa się tylko w siedzibie ośrodka na Piaskowej Górze, część tylko w Starej Kopalni. WOK zaprasza także na Podzamcze, gdzie przy Przedszkolu Samorządowym numer 8 odbywają się zajęcia gry na instrumentach. Tam prowadzone są kursy gry na pianinie i skrzypcach.

Zapisy prowadzone są na stronie internetowej wok.walbrzych.pl. Spotkania odbywają się w kameralnych grupach, najczęściej do piętnastu osób.

– Prosimy o wejście na stronę wok.walbrzych.pl w zakładkę „zajęcia”, tam znajduje się wykaz wszystkich zajęć, które mamy w ofercie. Jest także informacja o tym, które zajęcia już ruszyły, a na które trwa jeszcze nabór. To tam można uzupełnić formularz zapisu, gdy ruszają zajęcia wysyłamy informację z zaproszeniem na spotkania – wyjaśnia Drapała.

W ofercie ośrodka poza wspomnianymi już warsztatami teatralno-lalkarskimi, plastycznymi czy nauką gry na instrumentach są także kursy języka angielskiego czy warsztaty szycia na maszynie.

– Warsztaty szycia na maszynie to propozycja dla dzieci od ośmiu do dwunastu lat. Będą maszyny do dyspozycji. Nie trzeba mieć swojej. Warsztaty są na poziomie podstawowym – dodaje Justyna Drapała.

Kolejne propozycje to między innymi warsztaty fotograficzne dla młodzieży i dorosłych.

Zapisy na zajęcia -> https://www.wok.walbrzych.pl/web/wst-2/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
50%
Hahaha
1
50%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group