Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 3620
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Mural na Sobięcinie

Piątek, 4 września 2020, 13:28
Aktualizacja: Sobota, 5 września 2020, 9:12
Autor: red
Wałbrzych: Mural na Sobięcinie
Fot. organizatorzy
Sobotnie popołudnie 5 września przeznaczamy na zabawę w malowanie.

Zaczynamy już o godzinie 13.00. Na przygotowanych ścianach - tymczasowy mural z płyt OSB - namalujemy ptaki, które spotykamy na naszych podwórkach. Do dyspozycji mamy farby akrylowe (proszę się ubrać w ciuchy do malowania! - akryl trudno schodzi!!), pędzle, wyobraźnię i pomoc artysty plastyka Katarzyna Fiołek-Szymala. Mamy także czas - kilka godzin - i 25 m kwadratowych powierzchni do malowania. Warto skorzystać - zapraszamy!

Prosimy o przybycie na miejsce - Park im. Kościuszki - od strony ulicy Jordana i Racławickiej - respektując obowiązujące zasady pandemii: odległości między uczestnikami oraz zakrywanie ust i nosa maseczką.
Zapraszamy dzieci z opiekunami.

WSTĘP WOLNY!

Zadanie finansowane z budżetu Gminy Wałbrzych w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego na terenie miasta Wałbrzycha i na rzecz jego mieszkańców z zakresu wspierania działań aktywizacji i rozwoju społeczności lokalnej” - Akcja rewitalizacja: Wałbrzych.

Partnerują Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu Zespół Placówek Wsparcia Dziennego MOPS Wałbrzych oraz Zielony Zakątek - Spółdzielnia Socjalna.

Twoja reakcja na artykuł?

5
71%
Cieszy
1
14%
Hahaha
1
14%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group