Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 3857
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Muzyka Milesa Davisa w klubie A Propos – bilety do wygrania

Poniedziałek, 18 stycznia 2010, 13:50
Aktualizacja: Piątek, 22 stycznia 2010, 19:56
Autor: red
Wałbrzych: Muzyka Milesa Davisa w klubie A Propos – bilety do wygrania
Fot. red
WE LOVE MILES to skład wykonujący muzykę Milesa Davisa na wysokim europejskim poziomie. Zespół koncentruje się głównie na elektrycznym okresie twórczości Milesa Davisa. W klubie A Propos zobaczymy tę formację w piątek 22 stycznia o godzinie 20.00. Dla naszych czytelników mamy bilety do wygrania.

Przed koncertem o godzinie 19.00 zapraszamy na wystawę witraży Ilony Sapki. Prezentowany witraż pt. „Nefertiti”, jest inspirowany muzyką Milesa Davisa i został zaprojektowany do wnętrza klubu jazzowego. Wstęp wolny.

WE LOVE MILES ma w repertuarze utwory z twórczości muzyki filmowej Davisa jak „SIESTA” a także własne aranżacje kompozycji tego wybitnego artysty jak np: „Kimberley Trumpet ” „All Blues” grane w konwencji elektrycznej czy też jazz rock. Debiutem zespołu był koncert we wrocławskim klubie RURA, który okazał się pełnym sukcesem i został okrzyknięty jednym z najlepszych projektów 2008 roku.

Liderem zespołu jest Grzegorz Grocholski- trębacz, aranżer i kompozytor . Jest absolwentem wrocławskiej Akademii Muzycznej na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie Piotra Wojtasika. To właśnie jego niesamowita muzykalność i doskonała technika pozwoliła mu stworzyć taki projekt.
Na saksofonach gra Tomasz Pruchnicki również absolwent wrocławskiej AM na wydziale Jazzu. To znakomity muzyk, kompozytor i instrumentalista, współpracujący z takimi muzykami jak perkusista Eryk Kulm czy trębacz Robert Majewski.
Gitarzystą jest Andrzej Szeremet, lider zespołu THE CRACKERS, który swoją grą idealnie wpasowuje się w stylistykę zespołu, generując dźwięki rodem pod Johna Scofielda czy Mikea Sterna.
Pianista i kompozytor Piotr Świetoniowski to bardzo doświadczony muzyk sesyjny mimo swojego młodego wieku. Jest autorem projektu TRIBUTE TO EST. Jego gra i generowane brzmienia to niezwykle energetyczne uzupełnienie projektu.
Basista Jerzy Kwinta, muzyk o rockowych korzeniach, na koncertach kipi energią, nic nie tracąc z doskonałej gry na instrumencie.
Skład zespołu zamyka świetny perkusista Piotr Kubański mocno osadzony w muzyce fusion i jazz- rock.

Dla naszych czytelników mamy cztery pojedyncze wejściówki na ten koncert. Należy jedynie odpowiedzieć na proste pytanie. Czy Grzegorz Grocholski jest liderem zespołu We Love Miles?

Odpowiedź należy wysłać sms na numer 7116 w treści wpisując PT.KONW:AP.TAK lub PT.KONW:AP.NIE
Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się telefonicznie. Odpowiedzi należy wysyłać do 21 stycznia. Koszt sms – 1 zł + VAT (1,22 zł).

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group