Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 4672
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: MZB szuka Zielonych Podwórek

Czwartek, 6 maja 2010, 14:54
Aktualizacja: 14:55
Autor: DK
Wałbrzych: MZB szuka Zielonych Podwórek
Projekt ma zachęcić mieszkańców Wałbrzycha do większej dbałości o otoczenie naszych budynków
Fot. red
Miejski Zakład Budynków w Wałbrzychu ogłosił konkurs dla Wspólnot Mieszkaniowych.
Celem konkursu jest docenienie wkładu pracy właścicieli, którzy szczególnie dbają o swoje otoczenie poprzez tworzenie terenów zielonych i miejsc wypoczynku.

- Szukamy tych najbardziej „naj”- najbardziej konsekwentnych w dbaniu o posesję, w utrzymaniu porządku, najodważniejszych w sięganiu po nowe rozwiązania – mówią organizatorzy. - Wierzymy, że tych „naj” znajdzie się naprawdę wiele. Wspólnie z Miejskim Zarządem Budynków chcemy promować dobre wzorce w działaniu Wspólnot Mieszkaniowych.

Nagrodami w konkursie są: za pierwsze miejsce: szacho-chińczyk lub stół do ping- ponga (gra dla całego podwórka), za drugie ławka z montażem. Nagroda za miejsce trzecie, kwiaty do nasadzania wraz z grillami, przyznana zostanie trzem różnym wspólnotom.

Inicjatywa być może przyczyni się do jeszcze większej dbałości o otoczenie domów.
- Nagrody nie są jakieś specjalne – komentuje Piotr, mieszkaniec Centrum. – Ale przecież nie chodzi o ławkę czy stół do ping ponga, ale o to żeby mieszkać w ładnym miejscu. Jeśli sami o to nie zadbamy, to na innych nie ma co liczyć – dodaje.

Wspólnoty zgłaszać można co tydzień poprzez wysyłanie do wypełnionego kuponu, drukowanego aż do końca sierpnia i dostępnego na stronie: http://www.mzbwalbrzych.pl/

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi we wrześniu.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group