Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 3739
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: MZB zdalnie

Piątek, 16 października 2020, 13:31
Aktualizacja: 13:32
Autor: red
Wałbrzych: MZB zdalnie
Fot. MZB Wałbrzych
MZB wprowadza zdalną obsługę klientów

Zawieszenie bieżącej obsługi bezpośredniej, a co za tym idzie uruchomienie telefonicznej rejestracji wizyt, obsługa internetowa wszystkich spraw niewymagających natychmiastowej reakcji oraz obowiązkowy pomiar temperatury – takie środki prewencyjne, w obliczu kolejnego skoku zachorowań na COVID-19 przedsięwzięto w Miejskim Zarządzie Budynków w Wałbrzychu.

Klienci MZB, którzy chcą w najbliższym czasie załatwić sprawę związaną z lokalem muszą wcześniej umówić się telefonicznie z wybranym działem. Z uwagi na wzrost liczby zachorowań i wprowadzanie kolejnych obostrzeń zawieszona bowiem została obsługa bezpośrednia w głównej siedzibie Spółki przy ul. Andersa (mieszczą się tu m.in. działy techniczny, windykacji, rozliczeń) oraz w dzielnicowych biurach obsługi klienta.
- Pracujemy na bieżąco, natomiast z zachowaniem reżimu sanitarnego. Z uwagi na duży dzienny transfer osób we wszystkich budynkach spółki, dla dobra klientów oraz pracowników postanowiliśmy zawiesić obsługę bezpośrednią, by ograniczyć ryzyko zarażenia się koronawirusem – mówi Kacper Nogajczyk, prezes MZB. - Każdy, kto ma aktualnie jakąś sprawę – czy to mieszkaniec, czy wykonawca, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Wykaz wszystkich numerów telefonów, pod którymi można uzyskać informację w danej sprawie, bądź umówić się na wizytę osobistą znajduje się na stronie: https://www.mzbwalbrzych.pl/ w zakładce „Kontakt”.

Restrykcje będą obowiązywać do odwołania.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
20%
Hahaha
3
60%
Nudzi
1
20%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group