Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 5602
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Na czym polega wynajem hal namiotowych?

Czwartek, 10 lutego 2022, 7:25
Autor: materiał zewnętrzny
Wałbrzych/Kraj: Na czym polega wynajem hal namiotowych?
Fot. użyczone
Hala namiotowa to obiekt o tymczasowym charakterze, który możemy bezpiecznie rozstawić na dowolnej powierzchni zyskując w ten sposób dodatkową przestrzeń bankietową, handlową, magazynową czy produkcyjną. Mnogość i różnorodność hal dostępnych na rodzimym rynku w połączeniu z niskimi kosztami utrzymania obiektu przekładają się na ich liczne zastosowania. Klienci zainteresowani skorzystaniem z hal namiotowych mogą się zdecydować na ich zakup lub wynajem.

Wynajem hal namiotowych: Czy to się opłaca?

Wynajem hal namiotowych to usługa kierowana do grup klientów poszukujących rozwiązań:
• na krótki okres czasu (wynajem krótkoterminowy),
• na dłuższy okres czasu (wynajem długoterminowy).

Wynajem hal daje nam możliwość korzystania z funkcjonalności obiektu bez konieczności inwestowania w jego zakup. To szczególnie dogodna opcja dla osób prywatnych poszukujących namiotu eventowego na potrzeby organizacji przyjęcia w ogrodzie, jak również przedsiębiorstw. Przedsiębiorstwa, które potrzebują dodatkowej przestrzeni magazynowej na krótki okres czasu wynikający np. z realizacji dużego niestandardowego zamówienia, które musi zostać wysłane jednym transportem mogą uzyskać tę przestrzeń bez kosztów zakupu hali, a w późniejszym okresie bez kosztów jej przechowywania. Koszty wynajmu są nieporównywalnie niższe w stosunku do wskazanych powyżej, w związku z czym taka forma korzystania z hali namiotowej jest najbardziej korzystna. Jednocześnie przedsiębiorstwa, które dopiero rozpoczynają działalność mogą skorzystać z usługi wynajmu jako tańszej alternatywy zapewnienia zaplecza niezbędnego do prawidłowego działania firmy w początkowym. Hale namiotowe mogą być wykorzystywane nie tylko do celów magazynowych, ale również jako hale produkcyjne. Wynajmując halę produkcyjną firma może rozpocząć działalność jeszcze przed powstaniem hali docelowej.

Wynajem: Za co tak naprawdę płacę?

Decydując się na wynajem hal magazynowych jesteśmy zobowiązani do ponoszenia kosztów wynajmu zgodnie z podpisaną umową – w zależności od typu umowy i hali koszty wynajmu hali namiotowej mogą przyjąć postać comiesięcznej raty lub jednorazowej opłaty. Za co płacimy właścicielowi hali?

W pierwszej kolejności za możliwość użytkowania obiektu, który w trakcie naszego użytkowania ulega zużyciu, w związku z czym traci na wartości rynkowej. Ale możliwość użytkowania obiektu to nie jedyna usługa, jaką otrzymujemy w ramach wynajmu hal namiotowych. W zdecydowanej większości przypadków koszt wynajmu obejmuje kompleksową obsługę klienta, a więc:
• dostarczenie hali do miejsca jej montażu,
• montaż hali przez wyspecjalizowany zespół,
• niezbędne prace serwisowe podczas użytkowania hali,
• demontaż hali po zakończeniu umowy wynajmu,
• transport hali do miejsca jej przechowywania.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group