Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 3762
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Najlepsze aplikacje do nauki języków, które przełamią Twoje bariery komunikacyjne

Sobota, 27 listopada 2021, 5:45
Autor: TS
Wałbrzych/Kraj: Najlepsze aplikacje do nauki języków, które przełamią Twoje bariery komunikacyjne
Fot. użyczone
Od 1992 roku, oprogramowanie do nauki języków obcych pomaga wielu ludziom przełamać bariery językowe. W rzeczywistości, Rosetta Stone otworzyła drzwi wielu programistom, aby zaprojektować użyteczne aplikacje językowe.

Szacuje się, że do 2026 roku rynek mobilnych aplikacji do nauki języków obcych będzie wyceniany na około 20 miliardów dolarów. Przy tak dynamicznym wzroście warto jak najlepiej wykorzystać te fenomenalne aplikacje.

Możesz mieć różne wymagania co do nauki nowego języka. Ale w dzisiejszych czasach nie musisz zapisywać się do szkoły językowej. Angielski, niemiecki, hiszpański czy francuski - większość aplikacji do nauki języków obcych posiada wszystkie wymagane zasoby.

Bez dalszego przeciągania, poznajmy najlepsze aplikacje do nauki wybranego języka.

Najlepsze aplikacje do nauki języków obcych 2021

Koniec z notatnikami, koniec z dojazdami. Użyj swojego laptopa lub smartfona i rozpocznij swoją nową przygodę z językiem.

Duolingo

Spośród wszystkich aplikacji językowych, Duolingo było pierwszą "darmową" platformą do nauki. Platforma posiada ponad 30 języków, w tym osobny moduł dla osób, które chcą się uczyć angielskiego.

Jeśli jednak chcesz nauczyć się hiszpańskiego lub francuskiego, podcast też jest najwyższej klasy. Duolingo zapewnia uczniom lekcje w obrębie każdego języka. Przejrzysty interfejs, unikalne funkcje i płynna kompatybilność mobilna sprawiają, że Duolingo jest ulubioną aplikacją na całym świecie.

Duolingo X-Factor

„Całkowicie darmowa" struktura cenowa jest kuszącą zaletą Duolingo. Można jednak skorzystać z płatnego członkostwa, które oferuje następujące korzyści:

Wsparcie offline dla lekcji

Nauka bez reklam

Funkcja naprawy Streak Repair

LiveXP

Jeśli chcesz znaleźć najlepszych korepetytorów języka angielskiego, LiveXP jest jedną z najbardziej polecanych aplikacji do nauki języków. Na platformie znajduje się ponad 20 języków, w tym język migowy. Ponieważ platforma jest ciągle rozwijana, nowe funkcje pojawiają się dość często wraz z nowymi językami do nauki.

Możesz przeglądać platformę w celu wyboru odpowiedniego prywatnego korepetytora. Co ważne, LiveXP daje możliwość zarezerwowania sesji próbnej. W zależności od tego czy spodoba Ci się lekcja, możesz zdecydować się na kolejne godzinne sesje.

LiveXP jest przejrzystą aplikacją językową, która oferuje studentom prostotę użytkowania. Możesz używać aplikacji na smartfonie do nauki dowolnego języka, który wybierzesz.

LiveXP X-Factor

Interakcja z tutorami na żywo daje LiveXP przewagę nad innymi aplikacjami językowymi. Możesz zarezerwować dogodny przedział czasowy i poznać szeroki wachlarz nauczycieli z różnych regionów.

Preply

Uruchomiony w 2012 roku Preply staje się solidną platformą edukacyjną z ponad 50 językami. Jest podobna do niektórych innych aplikacji do nauki języków obcych, takich jak LiveXP. Platforma łączy uczniów z korepetytorami poprzez czat online.

Ta platforma ma ograniczone funkcje, ale obsługuje płatności w różnych walutach. Program stypendialny Preply jest ogromną zaletą dla studentów szkół średnich, uniwersytetów i doktorantów.

Tak więc, nawet jeśli nie jesteś native speakerem języka angielskiego, Preply może przygotować Cię do wyjazdu za granicę, zapewniając niezbędne umiejętności językowe.

Preply X-Factor

W porównaniu z innymi aplikacjami do nauki języków obcych, Preply wyróżnia się przystępną ceną, możliwością doboru korepetytora oraz jakością.

Italki

Studenci mają dziś możliwość poznania szerokiego wachlarza aplikacji i stron językowych online. Jednak każda z nich posiada unikalne cechy, które wyróżniają ją na tle innych.

Italki oferuje ponad 150 języków obcych (w tym angielski) oraz takie funkcje jak:

Prywatne lekcje językowe od korepetytorów

Społeczność Italki

Darmowa ocena języka

Przygotowanie do egzaminów

Ponadto, ta aplikacja do nauki języka oferuje 10$ kredytu przy pierwszym zakupie. Jeśli chcesz wyjechać do kraju anglojęzycznego w celu uzyskania wyższego wykształcenia, Italki ma prawie 8000 nauczycieli!

X-Factor Italki
Wsparcie społecznościowe jest głównym punktem tej aplikacji do nauki języków. Te funkcje są dostępne tylko w aplikacji mobilnej. Dzięki nim możesz wchodzić w interakcje z nauczycielami zrzeszonymi w społeczności.

Verbling

Uruchomiony w 2011 roku Verbling rozpoczął działalność jako przedsięwzięcie, które łączy użytkowników zainteresowanych nauką różnych języków. Dziś jest to dobrze znana nazwa wśród najlepszych aplikacji do efektywnej nauki języka.

Platforma obsługuje ponad 70 języków. Z pewnością będziesz uwielbiał jej najważniejsze cechy:

Ponad 10.000 sprawdzonych korepetytorów

Prosta nawigacja na stronie

Amerykańska społeczność

Podstawowa idea Verbling jest podobna do innych aplikacji językowych, takich jak LiveXP i Italki. Jednak mniejsza społeczność sprawia, że platforma do nauki języków jest bardziej kompaktowa.

X-Factor Verbling
Zasoby do nauki z pewnością sprzyjają rozwojowi ucznia. Dodatkowo, duża liczba sprawdzonych korepetytorów zwiększa wygodę osób nie będących native speakerami.

Podsumowanie

Aplikacje do nauki języków obcych są wygodne, niedrogie i korzystne dla każdego ucznia. Co ważne, możesz uczyć się dowolnego języka w zaciszu swojego domu.

Platformy do nauki języków obcych wymienione w tym blogu mogą zwiększyć Twoje szanse na zdanie każdego egzaminu językowego. To Ty decydujesz, czy wybierzesz lekcje indywidualne, czy skorzystasz z zasobów dowolnej aplikacji.

Ponadto, w dzisiejszych czasach, osoba płynnie posługująca się językiem ma większe szanse odnaleźć się w obcym kraju. Jeśli uczysz się, bo język jest Ci potrzebny do pracy, możesz wykorzystać zaawansowane technologicznie aplikacje językowe, aby poszerzyć swoje portfolio.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group