Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 4822
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Najnowsze trendy mody w Galerii Victoria

Niedziela, 20 marca 2011, 9:35
Aktualizacja: Poniedziałek, 21 marca 2011, 6:49
Autor: PAW
Wałbrzych: Najnowsze trendy mody w Galerii Victoria
Fot. PAW
Wczoraj i dziś w Galerii Victoria można obejrzeć na żywo pokazy mody najnowszych kolekcji przygotowanych na sezon wiosenny.

To pierwszy tego rodzaju pokaz mody zorganizowany w naszym mieście.
- Cieszę się, że mogłam zobaczyć, jak wygląda taki pokaz, bo wcześniej nie miałam o tym pojęcia – mówi Justyna Chruszcz.

Pokazy odbywają się w rotundzie Galerii Victoria na poziomie zero. Specjalnie na tę okazję przygotowano scenę oraz wybieg dla modelek. Swoje produkty przedstawili lub przedstawią dziś marki: 4F, 5.10.15, Americanos, Camaďeu, CCC, Cubus, C&A, DEICHMANN, Gatta, Glitter, Jeans Club, KappAhl, MANGO, New Yorker, ON i ONA, Pawo, Peacocks, Pierre Cardin, Quadri Foglio, Quazi, SMYK, Sporting, Triumph oraz Wrangler Lee. Kto nie był w galerii wczoraj może jeszcze dzisiaj nadrobić tę zaległość i obejrzeć modelki i modeli w akcji.
- Widać, że są to osoby, które znają się na rzeczy – twierdzi Wiktor Lach. – Więcej takich imprez powinno odbywać się w naszym mieście.

Pokazy najnowszych kolekcji można obejrzeć o godzinie: 13.00, 14.30, 16.00 oraz 17.30.
- Klienci centrum handlowego będą mieli nie tylko niepowtarzalną szansę obejrzeć pokazy mody w bardzo ciekawej oprawie artystycznej, ale także poznać najnowsze trendy obowiązujące w sezonie wiosennym – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor ds. operacyjnych i marketingu Galerii Victoria. - Będzie to pierwszy pokaz mody na żywo zorganizowany w Wałbrzychu, w którym wystąpią profesjonalne modelki i modele, w tym także osoby z naszego miasta. W trakcie pokazów zaprezentowana zostanie odzież zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, a także modne w tym sezonie obuwie.

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group