Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 1709
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nakręć film o Świdnicy i wygraj 1.000 zł

Wiadomości: Świdnica
Środa, 23 maja 2012, 9:46
Aktualizacja: 10:20
Autor: red
Fot. użyczone
Tysiąc złotych czeka na autora najlepszego filmu promującego Świdnicę. Co trzeba zrobić? Wystarczy nakręcić pomysłowy i nowatorski film o Świdnicy, trwający maksymalnie 60 sek., dowolną techniką i sprzętem. Dowolna jest również tematyka filmu, ważne, by zawrzeć w nim logo miasta i adres strony internetowej.

– Film może być nakręcony spontanicznie lub zainscenizowany, może być zapisem chwili, ciekawej sytuacji, wydarzenia, a może też być wycinkiem historii związanej z konkretnym miejscem lub zabawnej historyjki – mówi Jerzy Legut, dyrektor Departamentu Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Świdnicy i dodaje. – Wśród nadesłanych prac chcemy wyłonić film, który będzie promował Świdnicę jako atrakcyjne i wyjątkowe miejsce. Pomoże to w dalszym zwiększaniu świadomości marki miasta Świdnicy. Zwycięski film będzie wykorzystywany do celów promocyjnych, nie zostanie odłożony na półkę.

W konkursie przewidziano główną nagrodę – 1.000 zł oraz nagrody dodatkowe. Konkurs adresowany jest do wszystkich kreatywnych osób, które chcą pokazać swój talent i piękno miasta.
Zgłoszenia przyjmowane są do 28 czerwca 2012 r. do godziny 15.30.
Prace należy składać w siedzibie organizatora w Biurze Obsługi Interesanta (pok. 27 parter) – Urząd Miejski w Świdnicy, Departament Rozwoju Gospodarczego, ul. Armii Krajowej 49, 58-100 Świdnica.
Termin rozstrzygnięcia konkursu: do 15 lipca 2012 r.
Konkurs ma charakter otwarty, a udział w nim jest bezpłatny.
Osoba do kontaktu: Małgorzata Karamara tel. 74 8562-891 e-mail: m.karamara@um.swidnica.pl

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group